TrueLife AquaFloss Compact C300 White

1×1ks, zubná sprcha

Značka: TRUELIFE

Elektrická ústna sprcha, 5 režimov, funkcia DIY, časovač, pamäťová funkcia, 6 trysiek (4 typy), 360° otočná hlavica, životnosť batérie14 dní, 300 ml nádržka, USB kábel, kompaktný dizajn, farba: biela.

65,39
Doprava zadarmo

O produkte: TrueLife AquaFloss Compact C300 White 1×1ks, zubná sprcha

X007760

Hlavný popis produktu

TRUELIFE AquaFloss Compact C300 White zubná sprcha v bielej farbe

Prevažná väčšina zubných kazov vzniká v medzizubných priestoroch. Ich pravidelné čistenie je preto nutnosťou. Býva ale zdĺhavé a často nie úplne príjemné. S ústnou sprchou TrueLife AquaFloss Compact C300 je čistenie medzizubných priestorov oveľa jednoduchšie a šetrnejšie. Vďaka technológii StreamTrue® prúd kvapiek vody a vzduchu, ktorý vychádza z trysky ústnej sprchy, dokonale prenikne aj do najmenších priestorov, kde účinne odstraňuje až 99% zubného povlaku i baktérií. Vďaka kompaktnému dizajnu a výdrži batérie môžete so sprchou bez obáv cestovať. Jej používanie je ľahké a vyžaduje minimum nácviku. Sprcha ponúka 5 režimov čistenia s rôznymi intenzitami tlaku, vrátane režimu Pulse s technológiou PulseTrue®, vďaka ktorej prístroj masíruje ďasná, prekrvuje ich a napomáha tak ich regenerácii. Vďaka funkcii DIY si môžete vytvoriť vlastný režim čistenia, v ktorom si zvolíte intenzitu tlaku vody, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Prístroj má 6 špeciálnych trysiek, ktoré sú navrhnuté pre vaše konkrétne potreby.

Kompletná dentálna hygiena ľahko a šetrne
Používanie AquaFloss Compact C300 je oveľa jednoduchšie a šetrnejšie, než čistenie pomocou zubnej nite a medzizubných kefiek, ktoré navyše musíte pravidelne dokupovať. Stačí naplniť 300ml nádržku sprchy vodou a zvoliť jeden z piatich čistiacich režimov. Ústna sprcha je vybavená technológiou StreamTrue®, vďaka ktorej mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu preniknú aj do tých najužších priestorov a účinne odstránia zubný povlak, baktérie aj zvyšky jedla. Ovládanie sprchy je ľahké a vyžaduje minimum nácviku. Súčasťou sprchy je 6 rôznych trysiek, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre konkrétne dentálne potreby.

Prispôsobí sa vašim potrebám

Vďaka funkcii DIY si môžete nastaviť intenzitu tlaku vody presne podľa vašich predstáv, a to v rozmedzí 8-110 PSI. Súčasťou sprchy je 6 špeciálnych trysiek (3× Standard, 1× Orthodontic, 1× Periodontal, 1× Dental Plaque), navrhnuté pre rôzne potreby:

Štandard - Slúži na odstraňovanie plaku z medzizubných priestorov a línií pozdĺž ďasien.
Orthodontic – Ortodontická tryska na odstraňovanie plaku zo zámočkov a drôtikov strojčeka a ďalších ťažko dostupných miest.
Periodontal – Parodontálna tryska na čistenie parodontálnych vreciek pomocou gumovej špičky.
Dental Plaque – Slúži na efektívnejšie odstraňovanie usadeného plaku okolo implantátov, koruniek a mostíkov.

Výhody produktu

Technológia StreamTrue® - Mikrobublinky vytvorené z vody a vzduchu sú pod vysokým tlakom vháňané do medzizubných priestorov a tím účinne odstránia až 99% zubného povlaku a nečistôt z ťažko prístupných miest.
Technológia PulseTrue® - Prístroj je schopný v režime Pulse vytvárať pulzné vlny, ktoré znižujú a zvyšujú intenzitu prúdenia vody. Vďaka tomu masíruje dásne, prekrvuje ich a napomáha tak ich regeneracii.
5 režimov čistenia - Sprcha ponúka 5 režimov čistenia s rôznymi intenzitami tlaku (8-110 PSI), od tých najnižších až po hĺbkové čistenie.
Funkcia DIY - Vďaka funkcii DIY si môžete nastaviť intenzitu tlaku vody presne podľa vašich predstáv a vytvoriť si tak vlastný čistiaci režim.
1 nabitie = 14 dní - Na jedno nabitie vydrží batéria 14 dní a vďaka USB káblu je možné nabiť aj z powerbanky. Je tak ideálny na cestovanie.
Časovač - So správnou dobou čistenia vám pomôže automatický časovač, ktorý po 2 minútach sprchu automaticky vypne.
Funkcia Pamäť - Sprcha AquaFloss Compact C300 je vybavená funkciou Pamäť, ktorá si pamatuje naposledy použitý režim.
6 trysiek v balení - Súčasťou balenia je 6 rôznych druhov trysiek C-series, sprchu tak môže využívať celá rodina. Ďalšie trysky pre rôzne dentálne potreby je možné prípadne dokúpiť.
Otočná hlavica 360° - Hlavica trysky je otočná o 360 stupňov, takže ľahko vyčistí všetky zákutia vašich úst.
Nádržka 300 ml - Nádržka s objemom 300 ml vystačí na vyčistenie celého chrupu a zároveň je dostatočne kompaktná. Okrem obyčajnej vody ju môžete naplniť ústnou vodou pre extra sviežosť.
Dvojitá možnosť plnenia - Nádržku môžete pohodlne naplniť buď odobratím celej nádržky, alebo pomocou odklopenia veka.
Vodotesný dizajn - Sprcha je vybavená vodným krytím IPX7, môžete ju používať aj v sprche.

Technické parametre

Výdrž batérie 14 dní (2x denne 2 minúty).
Režimy 5 (Soft, Medium, Strong, Pulse, DIY).
Časovač Áno (2 minúty).
Pamäť Áno.
Doplnkové hlavice C-series (Standard, Orthodontic, Periodontal, Dental Plaque).
Objem nádržky 300 ml.
Nabíjanie USB kábla.
Rozsah tlaku 8 – 110 PSI.
Rozmery 63 × 304 × 68 mm (š x v x h).
Hmotnosť 239 g.
Vodeodolnosť IPX7.

Balenie obsahuje

6 x trysky C-series (3× Standard, 1× Dental Plaque, 1× Orthodontic, 1× Periodontal), USB kábel, puzdro na trysky, koženkový obal

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.