Tlakomer s univerzálnou manžetou BEURER BM 85

Značka: BEURER

Ramenný tlakomer Beurer BM 85 BT s univerzálnou manžetou zabezpečuje optimálne monitorovanie krvného tlaku pomocou aplikácie a softvéru

114,99

O produkte: Tlakomer s univerzálnou manžetou BEURER BM 85

eaabeb49-aa61-4e0d-9820-082afad51c63

Hlavný popis produktu

Ramenný tlakomer Beurer BM 85 BT s univerzálnou manžetou zabezpečuje optimálne monitorovanie krvného tlaku pomocou aplikácie a softvéru. Majte hodnoty vášho krvného tlaku pod kontrolou kedykoľvek a kdekoľvek. Monitor horného ramena krvného tlaku sa vyznačuje mimoriadne atraktívnym dizajnom a množstvom chytrých technických vlastností. Dotykové senzorové tlačidlá, veľký biely podsvietený displej a integrovaný indikátor pokoja znamenajú, že meranie krvného tlaku je pre užívateľa spoľahlivé a jednoduché.

Charakteristika a technické údaje:
Bluetooth® pre prenos meraní na váš smartphone
Patentovaný indikátor pokoja
Inflačná technológia - rýchle a pohodlné meranie
Plne automatické meranie krvného tlaku a pulzu na hornej časti ramena
Bezdrôtový prenos meraní
Rozhranie PC / USB sieťová časť
Držiak manžety
Priemer všetkých uložených nameraných hodnôt
Priemerný ranný a večerný krvný tlak za posledných 7 dní
Osvetlené tlačidlo START / STOP
Ľahko čitateľný, osvetlený displej
2 x 60 pamäťových miest
Indikátor rizika s LED diódami
Detekcia arytmie
Zdravotnícke zariadenie
Univerzálna manžeta od 23 do 43 cm
Dátum a čas / automatické vypnutie
Nesprávna správa o používaní
Úroveň nabitia batérie
Taška na uloženie
Lítium-iónová batéria
Softvér a aplikácia beurer HealthManager k dispozícii na stiahnutie zadarmo

Ramenné tlakomery nemeckej spoločnosti Beurer sú uznané pre ich presnosť, jednoduchosť použitia a cenovú dostupnosť a poskytujú kvalitu za dostupnú cenu každému, kto potrebuje kvalitný monitor krvného tlaku pre domáce použitie. Tlakomery Beurer sú určené na meranie a monitorovanie arteriálneho krvného tlaku na ramene. Meranie je veľmi jednoduché, vhodné úplne pre každého, doma i na cestách. Tlakomery Beurer sú prispôsobené prísnym požiadavkám a špecifikáciám smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach a majú príslušnú značku CE.

Sortiment ramenných tlakomerov Beurer je široký a pokrýva zariadenia od plne automatických jednoduchých modelov s jedným pamäťovým kanálom až po najkomplexnejšie moderné modely s duálnymi pamäťovými kanálmi a dotykovou obrazovkou. Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý, presne podľa požiadaviek a okolností. Ramenné tlakomery Beurer môžu použiť ľudia všetkých vekových kategórií a môžu byť tiež veľmi užitočné pri starostlivosti o starších v domovoch dôchodcov.

Ramenné tlakomery Beurer boli testované na presnosť a spoľahlivosť a boli označené značkou CE o zdravotníckych pomôckach podľa smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach. Sú tiež v súlade s európskymi normami pre neinvazívne prístroje na meranie krvného tlaku EN1060-1 a EN1060-3. Tlakomery Beurer sú uznávané za najvyššiu kvalitu a presnosť na globálnom trhu zdravotnej starostlivosti. To je skrátka Beurer - prináša spoľahlivosť, presnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia za prijateľnú cenu.

Beurer - Najpredávanejšia značka tlakomerov na nemeckom trhu a druhá najpredávanejšia značka tlakomerov na svete.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.