Sunar Complex 3

1×600 g, mliečna výživa, od 12. mesiaca

Značka: SUNAR

Unikátna receptúra batoľacieho mlieka Sunar Complex 3 je podľa vzoru materského mlieka prispôsobená špeciálnym potrebám batoliat, preto obsahuje viac dôležitých živín ako kravské mlieko.

Varianty podľa veku
10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Sunar Complex 3 1×600 g, mliečna výživa, od 12. mesiaca

X43268 ADC

Sunar Complex 3 batoľacie mlieko 600 g

 Sunar Complex 3 je mlieko pre batoľatá vyrobené z plnotučného mlieka bez palmového oleja. Vyvinuté podľa vzoru materského mlieka. Je určené pre deti od 12 mesiacov.

Mliečna výživa pre malé deti pre spokojné bruško.

Sunar Complex 3 bol vyvinutý podľa materského mlieka a obsahuje jedinečnú kombináciu živín, ktoré sa prirodzene nachádzajú v materskom mlieku.

Prečo si vybrať Sunar Complex:

  • Vyrobené z plnotučného kravského mlieka

  • Neobsahuje palmový olej

  • Podpora imunity vďaka vitamínom A, C a D

  • Podporuje správny vývoj vďaka obsahu železa, ktoré prispieva k rozvoju kognitívnych funkcií a správnemu vývoju imunitného systému

  •  Vápnik a vitamín D sú potrebné pre normálny rast a vývoj kostí

  •  Omega 6 a omega 3 mastné kyseliny prispievajú k rozvoju mozgu a nervového systému

Plnotučné mlieko

z ktorého je Sunar Complex vyrobený, dodáva mlieku lahodnú chuť, a preto ho bábätká dobre prijímajú a udržujú si spokojné bruško.

Dôležitá je kvalita

vyrábajú udržateľným a ekologickým spôsobom z čerstvého kravského mlieka a smotany. Pri výrobe sa používajú moderné technológie a samozrejmosťou je prísna kontrola kvality.

Návod na prípravu

1. Vysterilizujte fľašu

Dôkladne si umyte a osušte ruky. Vysterilizujte cumlík, fľašku a krúžok tak, že ich ponoríte do vriacej vody na 10 minút.

2. Prevarenú vodu vychlaďte na 40 °C

V inej nádobe prevarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ju vychladnúť napr. vo vodnom kúpeli na 40° C. Vlejte požadované množstvo do vysterilizovanej fľaše (pozri dávkovaciu tabuľku). Nespotrebovanú prevarenú vodu už pre ďalšiu prípravu mlieka.

3. Zmiešajte so Sunarom

Naplňte odmerku vrchovato práškom, prebytok zarovnajte ostrím noža a vsypte do fľaše požadovaný počet odmeriek (pozri dávkovacie tabuľku). Dobre zatvorte a dôkladne pretrepte, až sa prášok rozpustí. Používajte vždy len priloženú odmerku.

4. Pretrepte a skontrolujte teplotu

Pred podávaním dieťaťu si skontrolujte na vnútornej strane zápästia, že teplota mlieka nie je vyššia ako 37-40° C. Pripravenú porciu ihneď podávajte.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

PRÍPRAVA JEDNEJ PORCIE

Vek dojčaťaPočet mliečnych porcií na deň (24 hodín)Odporúčaná celková potreba mlieka na deň (v ml)Voda (ml)Počet zarovnaných odmeriekMnožstvo obnoveného mlieka (ml)
12-24 mesiacov23301505165

Zloženie

Odtučnené mlieko, plnotučné mlieko, maltodextrín, laktóza (z mlieka), slnečnicový olej, repkový olej, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, draselné soli kyseliny citrónovej, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitín), chlorid horečnatý, chlorid sodný, rybí olej, L-askorban sodný, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, citran sodný, chlorid cholínu, inozitol, síran zinočnatý, L-karnitín, zmes tokoferolov, nikotínamid, pantotenát vápenatý, síran meďnatý, retinylpalmitát, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová (kyselina  pteroylmonoglutámová), seleničitan sodný, fytomenadion, síran mangánatý, cholekalciferol, D-biotín, /kyanokobalamín.

Regulovaný názov: Sunar Complex 3, mliečna výživa pre malé deti 600 g

Hero je medzinárodná rodinná firma s viac ako 130 ročnou skúsenosťou so spracovaním ovocia, vývojom a výrobou detskej výživy. Všetky produkty vyrábame v súlade s prírodou, s ohľadom na čerstvosť a v tom najčistejšom prostredí.

Sunar Complex 3 je mliečna výživa v prášku. Je určený len na výživu malých detí od ukončeného 12. mesiaca veku dieťaťa v období odstavovania alebo pokiaľ nemôžu byť dojčené. Má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy.

Dojčenie je pre novorodencov a dojčiatá najlepší spôsob výživy. Sunar Complex 3 nie je určený ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života dieťaťa. Nie je určený pre dojčatá do 1 roka. Pre zdravie dojčiat je dôležité správne dodržiavanie návodu na prípravu. Pri príprave používajte iba priloženú odmerku. Nemeňte pomer prášku a vody.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.