Výber medzi Remyelinom a Remyelinom NSAI pri diagnóze myelopatie
Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu otázku.
Výber vhodného produktu záleží najmä od príčiny Vašich ťažkostí. Keďže momentálna liečba je pod dohľadom lekára, odporúčam užívanie uvádzaných prípravkov konzultovať s ošetrujúcim lekárom. On pozná Váš celkový zdravotný stav najlepšie.
Prajem pekný zvyšok dňa.
S pozdravom,
PharmDr. Anna Pacalajová
Podobné otázky
remyelin vyber
Dobrý deň, chcem sa spýtať, bolievajú ma ruky od lakťa po zápästie a až niekedy tŕpnu prsty, je vhodnejšie užívať REMIELIN, alebo REMYELIN NSAI retard. Ďakujem, prajem pekný deň.
Možnosti na zmiernenie tŕpnutia rúk počas prestávky v užívaní Remyelinu.
Dobrý deň prajem, tŕpnu my veľmi bolestivo ruky, bola som aj na EEG a začala som užívať REMYELIN Nsai, ale medzi prestávkou užívania som sa skoro zbláznila od bolesti a tŕpnutia, vydržala som ledva 3...
Najnovšie otázky v poradni
- cukrovka lieky informácie o liekoch
**Možnosť nahradenia Diamizinu Forte za Metformín pri kontrole hladiny cukru v krvi**
Dobrý deň chcem sa opýtať či je možné zameniť diamizin Forte za metformin , keď že lieky už nemám a aby cukor nekolisal
- informácie zvýšená teplota
Teplota 38 °C po operácii mandlí u 8-ročného dieťaťa
Ale po operaciji krčných aj nosných mandliach černá má 8rokou má teplotu 38
- oči oči novorodenca ošetrenie očí bábätko očné kvapky Očné ťažkosti u detí
Starostlivosť o slzavé očko s miernym hnisavým sekrétom u 2-mesačného bábätka – odporúčané kroky.
Dobrý deň moja malička bude mať 26 tého 2 mesiace a trapi nás slzavé očko q mierne hnisavé sekrét z očka, je to len tak máličko ale bojím sa aby sa jej to nezhoršilo, vymývam jej to čistou vodou ale už...
Opuch po operácii bedrového kĺbu
Som po operácii bedrového kĺbu 7 týždňov a stále mám opuch,čo by som mohla užívať na opuch?
- informácie krv v stolici
Krv pri stolici
Dobrý deň, posledné dni ma trápi krv pri utieraní po stolici, krv je jasne červená, už párkrát som to mala a stále pomohol krém na hemoroidy, no posledné dni bolo trochu krvi aj v záchode. Stále mám...
