Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Vitamíny a lieky na zmiernenie neuropatie po chemoterapii

    Otázka z 24. 6. 2026 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobry deň . Po prvej dávke hemoterapie som mala bolesti a ešte stale mám trpnutie rúk a nôh . Sú nejaké vitamíny, alebo lieky ktoré by to zmiernili?
    PharmDr. Anna Pacalajová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Anna Pacalajová

    Dobrý deň,

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Vaše ťažkosti môžu mať rôznu príčinu od čoho sa odvíja aj vhodná liečba či doplnky výživy. Ak ide o reakciu na podávanú homeopatiu, odporúčam vhodnosť užívania konzultovať výlučne s lekárom. On určí ďalší postup.

    Prajem všetko dobré.

    S pozdravom,

    PharmDr. Anna Pacalajová

    Podobné otázky

    Najnovšie otázky v poradni