Prejsť na hlavný obsah
0 výsledkov
  • 0,00 €
    Rýchly košík zatvorený
  • Môžem Konzumovať Čaj z Veroniky Lekárskej Pri Užívaní Liekov na Riedenie Krvi?

    Otázka z 9. 2. 2025 1 minúta na prečítanie
    Anonymná otázka
    Dobrý deň, užívam lieky na riedenie ie krvi - Aspirín, Pradaxu, Atorvastatíny. Môžem piť čaj, v primeranom množstve z Veroniky lekárskej? Ďakujem
    PharmDr. Veronika Kiabová
    Na otázku odpovedá
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Dobrý deň, 

    ďakujeme za Vašu otázku.

    Medzi liekmi Aspirin Protect, Pradaxa, Atorvastatin a čajovinou z veroniky lekárskej nebolo doposiaľ pozorované vzájomné ovplyvnenie účinku. Preto sa ich súbežné užívanie javí byť bezpečné. Nie všetky byliny však patria medzi fytofarmaká a preto sa u nich nevykonávali skúšky bezpečnosti ani interakčné skúšky. Z toho dôvodu nie je možné zaručiť bezpečnosť ich užívania počas Vami uvedenej liečby.

    Prajem pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom
    PharmDr. Veronika Kiabová

    Podobné otázky

    • Trombex v kombinácii s Ciphin 500

      Dobrý deň,v príbalovom letáku Ciphin500 je uvedené,že sa nesmie kombinovať s liekmi na riedenie krvi.Užívam aj Trombex,ktorý je na riedenie krvi,môžem ho užívať alebo ho v čase liečby Ciphinom mám...

    • Potrebujem sa spýtať na kombináciu liekov

      Dobrý deň prajem. Každý večer užívam liek Amytriptylin na bolesti hlavy a závraty,aspirin na riedenie krvi a cezeru. Môžem užiť cez deň aj Novalgin na bolesť? Ďakujem pekne.

    • Travenie a naduvanie

      Manzel ma problem a to ze ho naduva anema riadne stolice . Bral lieky proti naduvaniu aj natravenie nonic nepomaha Dakujem za odpovedco by pomohlo aby mal riadne denne stolice

    Najnovšie otázky v poradni