Sencor Sfn 5011wh Ochladzovac Vzduchu

1×1 ks, ochladzovač vzduchu

Značka: SENCOR

Ochladzovač vzduchu, 3 funkcie v 1: ochladenie, zvlhčenie a prečistenie vzduchu, 3 rýchlosti, 3 režimy a tichý chod, Príkon 45 W

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
56,99
Doprava zadarmo

O produkte: Sencor Sfn 5011wh Ochladzovac Vzduchu 1×1 ks, ochladzovač vzduchu

X63038

Hlavný popis produktu

• 3 funkcie v 1: ochladenie, zvlhčenie a prečistenie vzduchu

• 3 rýchlosti, 3 režimy a tichý chod

• Ochladzovač vzduchu SFN 5011WH poskytne vašu domácnosti alebo napríklad kancelárii 3 komfortné funkcie - ochladenie, zvlhčenie a prečistenie vzduchu a pomôže vám zvládnuť nielen horúce letné dni.

• Ochladzovač môžete intuitívne ovládať z prehľadného LED displeja alebo diaľkovým ovládaním. Ľahko nastavíte 3 rýchlosti ventilátora, zvolíte vhodný režim alebo pomocou časovača vyberiete dĺžku prevádzky 1/2/4/8 hodín. Z displeja či diaľkového ovládača jednoducho nastavíte aj automatický pohyb prednej mriežky zo strany na stranu (Swing). Tak dosiahnete rovnomernej distribúcie prúdiaceho vzduchu. Vertikálne smer prúdenia ochladeného vzduchu možno nastaviť mechanicky.

• Do nádrže ochladzovače sa zmestia až 3 litre vody. Je odnímateľná, ľahko sa plní a čistí. Chladiace účinnosť môžete ešte vylepšiť použitím pribalených chladiacich náplní (ktoré předchladíte vo svojom mrazničky).

• Ochladzovač obsahuje filter SFX 003, ktorý je možné vyberať a opakovane čistiť. Pri správnej starostlivosti je jeho predpokladaná životnosť až tri roky. Ak sa chystáte ochladzovač po skončenej letnej sezóne uskladniť, bude sa vám hodiť špeciálny režim "vysúšanie filtra" - stačí na 3 sekundy stlačiť tlačidlo "Speed" a 20tich minútový program filter vysuší a pripraví na uskladnenie v najlepšej kondícii a bez všetkých rizík spojených s nežiaducim vlhkom ako je tvorba plesní a množeniu mikróbov.

• Kompaktné rozmery chladiča a jeho premyslený dizajn umožňujú jednoduchú manipuláciu. Môžete ho mať vždy tam, kde je najviac potrebné. Je len na vás, či ho cupnem za rukoväť a poponese alebo ho - napríklad s plnou nádržou - na novú pozíciu jednoducho popovezete.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.