Revolution Skincare Hylaboost Multiweight Hyaluronic sérum

1×1 ks

Značka: REVOLUTION

Hylaboost Multiweight Hyaluronic Serum, zložené z molekúl kyseliny hyalurónovej so štyrmi rôznymi hmotnosťami, pomáha uzamykať vlhkosť v pleti a zanecháva ju dokonale hydratovanú.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
14,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Revolution Skincare Hylaboost Multiweight Hyaluronic sérum 1×1 ks

X57728

Hlavný popis produktu

Rad Hylaboost od Revolution Skincare obsahuje sofistikovanú kolekciu produktov s obsahom kyseliny hyalurónovej v komplexe molekúl s rôznou hmotnosťou, z ktorých každá preniká do inej úrovne pokožky a pomáha ju vypínať, vyhladzovať a hydratovať.

Hylaboost Multiweight Hyaluronic Serum, zložené z molekúl kyseliny hyalurónovej so štyrmi rôznymi hmotnosťami, pomáha uzamykať vlhkosť v pleti a zanecháva ju dokonale hydratovanú.

Kľúčové zložky: Molekuly kyseliny hyalurónovej s rôznou hmotnosťou majú rôzne vlastnosti a účinky a vďaka tejto rozmanitosti pomáhajú vytvárať 3D sieť v pokožke - molekuly s najnižšou hmotnosťou prenikajú do najhlbšej vrstvy a pomáhajú zvyšovať vlhkosť pokožky, zatiaľ čo molekuly s najvyššou hmotnosťou vyhladzujú povrch pokožky a zabraňujú strate vody - všestranná hydratácia zaručená! Polysacharid zo semien tamarindu - výťažok známy pre svoje vynikajúce hydratačné účinky na pokožku. Pomáha znižovať výskyt jemných liniek a vrások a zároveň podporuje vypnutie pokožky. Pantenol - známy aj ako provitamín B5 - zmäkčovadlo, ktoré poskytuje pokožke dlhotrvajúcu a hĺbkovú hydratáciu. Má tiež upokojujúce účinky a môže znížiť začervenanie a podráždenie.

Použitie: Ráno a večer naneste na vyčistenú tvár. Tip: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte v kombinácii s celým radom Hylaboost, samozrejme, môžete ho používať aj samostatne ako skvelý vyhladzujúci a posilňujúci doplnok k vašej obľúbenej starostlivosti o pleť. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.