Revolution Skincare Hylaboost Hyaluronic Fine Line Filler sérum

1×1 ks

Značka: REVOLUTION
Hylaboost Hyaluronic Fine Line Filler obsahuje mikrosféry naplnené kyselinou hyalurónovou, ktorá preniká do jemných vrások a následne sa rozširuje, aby vrásky vyplnila a dodala pleti hladší vzhľad.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
16,89
Doprava zadarmo

O produkte

X57729

Rad Hylaboost od Revolution Skincare obsahuje sofistikovanú kolekciu produktov s obsahom kyseliny hyalurónovej v komplexe molekúl s rôznou hmotnosťou, z ktorých každá preniká do inej úrovne pokožky a pomáha ju vypínať, vyhladzovať a hydratovať.

Hylaboost Hyaluronic Fine Line Filler obsahuje mikrosféry naplnené kyselinou hyalurónovou, ktorá preniká do jemných vrások a následne sa rozširuje, aby vrásky vyplnila a dodala pleti hladší vzhľad. Kyselina hyalurónová tiež pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke a poskytuje jej dlhotrvajúcu hydratáciu.

Kľúčové zložky. Biele mikroguľôčky - pomáhajú vyplniť jemné vrásky a vďaka svojej schopnosti rozptyľovať svetlo pri dopade na pleť vytvárajú na pleti matný, mierne rozmazaný efekt. Pleť je okamžite hladšia a jasnejšia. Peptidy udržiavajú mladistvý a plný vzhľad pleti. Ako používať: Naneste na jemné vrásky a cielené oblasti. Vmasírujte do pokožky. Tip: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte v kombinácii s radom Hylaboost, samozrejme, môžete ho používať aj samostatne ako skvelý vyhladzujúci a vypínací doplnok k vašej obľúbenej starostlivosti o pleť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.