Pampers premium care 4 MAXI Mega box

1×104 ks, plienky

Značka: PAMPERS
5.0

Exkluzívna vrstva DERMACOMFORT poskytuje najjemnejšie pohodlie od Pampers a zároveň odvádzaj vlhkosť a stolicu preč od pokožky. Plienky s vybranými materiálmi hebkými ako páperie od Pampers pre ten najjemnejší dotyk s detskou pokožkou.

Darček k nákupu Pri kúpe vybraných produktov značky Pampers nad 55 € získate, Lenor Sensitive Cotton Fresh, 2x1200 ml, ako darček.
Varianty podľa hmotnosti dieťaťa
31,49
Doprava zadarmo

O produkte: Pampers premium care 4 MAXI Mega box 1×104 ks, plienky

X27850

Hlavný popis produktu

Jemné flexibilné bočné krídelká sa ohľaduplne prispôsobia brušku bábätka, čo zaručí pokožke primerané pohodlie. Unikátny systém trojnásobnej ochrany pre až 12 hodín súvislej ochrany pred pretečením. Indikátor vlhkosti zaznamená to, kedy je vhodný čas na výmenu plienky. V každom balení rôzne roztomilé obrázky. Dermatologicky testované a bez obsahu 26 potenciálnych alergénov vyhlásených EÚ.

Najlepšie pohodlie a ochrana citlivej pokožky bábätka od Pampers. Dlhší kontakt moču a stolice s citlivou pokožkou bábätka môže negatívne ovplyvniť jej stav a to vedie k pocitu nepohody až nespokojnosti u bábätka. Plienky Pampers Premium Care sú špeciálne vytvorené tak, aby poskytli najjemnejšiu a čo najstarostlivejšiu ochranu vďaka: 1) Exkluzívnej vrstve DERMACOMFORT s absorpčnými pórmi, ktoré okamžite odvádzajú vlhkosť a stolicu preč od pokožky a udržia ich vo vnútri plienky. Takže citlivá pokožka vášho bábätka zostane suchá a chránená. 2) Vybraným materiálom hebkým ako páperie pre ten najjemnejší dotyk s pokožkou bábätka. 3) Výnimočnému systému trojnásobnej ochrany, ktorý rýchlo absorbuje tekutinu a pomáha predchádzať pretečeniu v páse a okolo nožičiek. Plienky Pampers Premium Care, odporúčané Alianciou na ochranu pokožky, sú 100 % bezpečné pre pokožku vášho bábätka: sú dermatologicky testované a neobsahujú žiadny z 26 potenciálnych alergénov vyhlásených EÚ.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.