Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (ruženín)

1×1 ks, masážny valček

Značka: PALSAR7

Masážny valček (face-roller) je vyrobený z ruženínu. Ten býva spájaný s nehou, krásou a (seba) láskou - je tak ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez vrások.

20,79
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Palsar7 Face-roller Masážny valček na tvár (ruženín) 1×1 ks, masážny valček

X55362

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! Masážny valček (face-roller) je vyrobený z ruženínu. Ten býva spájaný s nehou, krásou a (seba) láskou - je tak ideálnym pomocníkom v každodennej starostlivosti o pleť, ktorá je vďaka nemu omladená, pevnejšia a bez vrások. Masážny valček na tvár podporuje absorpciu vašej obľúbenej ošetrujúce kozmetiky - krému, séra, oleja alebo masky. Vďaka masáži a zvýšenej cirkulácii krvi sa produkty vstrebávajú hlbšie do pleti a účinkujú tak rýchlejšie a intenzívnejšie. Masážny valček však možno použiť aj samostatne bez akéhokoľvek podkladu. Jeho chladivé účinky priaznivo pôsobia proti opuchom a kruhom pod očami. Masážny valček je vhodný aj pre citlivú či problematickú pleť - vďaka lepšiemu prekrveniu pleti sa hojenie akné urýchli. Účinky masážneho valčeka obnovuje cirkuláciu krvi stimuluje kožu k väčšej produkcii kolagénu eliminuje toxíny a prebytočné tekutiny z tváre pleť vyhladzuje a omladzuje vyrovnáva tón pleti odstraňuje svalové napätie okolo čeľustí pomáha absorbovať ošetrujúcu kozmetiku

Odporúčané použitie masážneho valčeka:

Masážny valček slúži na každodenné použitie. Odporúča sa pleť masírovať ráno aj večer. Masážny valček možno použiť v kombinácii s ošetrujúcou kozmetikou alebo aj samostatne. Väčší valček slúži k masáži väčších plôch tváre - masírujte ním čelo, líca a krk. Menší valček sa potom hodí na masáž horšie dostupných partií tváre - na očné viečka, nos či pery.

Čelo: Masírujte väčším valčekom pleť od stredu čela smerom k uchu, na každú stranu 3-5x zopakujte. Potom to isté urobte s menším valčekom.

Nos a pery: väčším valčekom masírujte pleť od nosa smerom k uchu, zopakujte na oboch stranách. Potom pokračujte okolo pier a brady.

Brada: masírujte pozdĺž dolnej čeľuste k oblasti pod uchom. Zopakujte 3-5x.

Očné okolie: použite menší valček k jemnej masáži cez očné viečka a pod očami.

Dolná čeľusť a krk: od brady masírujte hore a dole po lícach, potom choďte spod brady ku kľúčnej kosti. Zopakujte na oboch stranách. náš tip Ak vás trápia opuchnuté oči a opuchy, dajte masážny valček na 10 minút do mrazničky alebo chladničky a potom ho použite k masáži tváre. Chladivé účinky ruženínu pomáhajú proti opuchom a kruhom pod očami a prináša okamžitú úľavu.

Údržba masážneho valčeka:

Na čistenie masážneho valčeka nepoužívajte horúcu vodu ani žiadne chemická čistidlá. Ideálne ho očistite pomocou navlhčenej handričky.

Rozmery masážneho valčeka:

Dĺžka masážneho valčeka: 13,5 - 14 cm

Väčší valček: 4 - 4,5 cm

Menší valček: 2 - 2,5 cm

Materiál masážneho valčeka: ruženín, kov "


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.