Olival Set P Professional

1×1 set, starostlivosť o pleť set

Značka: OLIVAL

Darčekový set pre profesionálnu starostlivosť v boji proti vráskam, ktorý obsahuje Peptidové sérum a Peptidový krém a tvárový valček zo zeleného nefritu pre ešte lepšie výsledky.

26,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Olival Set P Professional 1×1 set, starostlivosť o pleť set

X56022

Hlavný popis produktu

Peptidové sérum: ako špeciálne namiešaný koktej peptidov podporuje regeneráciu pokožky. Tieto peptidy prispievajú k mladšiemu, plnšiemu, zdravšiemu vzhľadu pokožky, vrátane zrelej pokožky s viditeľnými známkami starnutia.

Peptidový krém: založený na pôsobení peptidov (aminokyselín) a vyživujúcom makadamovom a mandľovom oleji, dosahuje výborné výsledky pri hydratácii a výžive pleti. Peptidové sérum: Aplikujte na vyčistenú pleť ako základ pod denný či nočný krém.

Vitamínový krém P: Krém naneste na peptidové sérum. Tvárový valček zo zeleného nefritu: Aplkujte sérum a následne začnite jemným ťahom valca od krku cez tvár až po hranicu vlasov. Masírujte krk, bradu, líca a čelo širším koncom valca a užšou časťou masírujte citlivú oblasť okolo očí. Na záver masáže naneste krém. Ak chcete dosiahnuť chladiaci účinok, pred masážou uložte valček do chladničky.

Obsahuje: 1x30ml Pleťové sérumk, 1x50ml Pleťový krém, 1xNefritový valček 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.