N-MEDICAL HYALURON N-MEDICAL 100TBL

1×100 tbl

Značka: N-MEDICAL

O kyseline hyalurónovej:

124,99
Doprava zadarmo

O produkte: N-MEDICAL HYALURON N-MEDICAL 100TBL 1×100 tbl

X000209

Hlavný popis produktu

Hyaluron N-Medical cps 100 kapsúl (doplnok stravy) je unikátne vyvinutý prípravok na vnútorné užívanie. Hyaluron N-Medical cps je vysoko kvalitný produkt, vyrobený zo 100% čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej.

Výroba prebieha za podmienok správnej výrobnej praxe v Hradci Králové v Českej republike. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky spracovanú kyselinu hyalurónovú s rôznymi molekulovými hmotnosťami, čo zaisťuje maximálnu využiteľnosť produktu. Každá kapsula Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Hyaluron N-Medical cps môže byť veľmi prospešný aj vám.

Zloženie: Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová, nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, mikrokryštalická celulóza. Aktívne látky v 1 tobolke: Hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová) = 180 mg (Referenčná Hodnota Príjmu nie je stanovená).

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1–3 kapsuly denne, pred hlavným jedlom. Dostatočne zapite tekutinou. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Hyaluron N-Medical kapsuly skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu detí. Výrobok starostlivo zatvorte po každom použití.

Balenie: 100 želatínových vegán kapsúl

Hmotnosť: 50 g

Forma doplnku stravy: Želatínové vegánske kapsule. Výživové doplnky nenahradzujú pestrú a vyváženú stravu. Dbajte na pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky.

Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom tmavom mieste pri teplote 15-25°C

Výrobca: N-Medical s.r.o. U Olivovne 1640/2 251 01 Říčany 

O kyseline hyalurónovej:

Kyselina hyalurónová (HA ) je zložený biokompatibilný polysacharid, ktorý sa používa v modernom tkanivovom inžinierstve a lekárstve. HA tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, slizničných a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, synoviálnej tekutine, koži av miestach jej degradácie, teda v pečeni a pankrease. S vekom v organizme kyselina hyalurónová ubúda a je vhodné ju dopĺňať. Hlavné prínosy sú hydratácia, zvýšenie pružnosti a sily pokožky. Kyselina hyalurónová nepomáha iba v estetickej medicíne, ale aj v gynekológii, oftalmológii, ortopédii a ďalších medicínskych odboroch.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.