N-MEDICAL HYALURON N-MEDICAL 30TBL

1×30 tbl

Značka: N-MEDICAL

Hyaluron N-Medical cps (30 kapsúl) je unikátne vyvinutý prípravok na vnútorné užívanie, vyrobený zo 100% čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej.

49,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: N-MEDICAL HYALURON N-MEDICAL 30TBL 1×30 tbl

X000208

Hlavný popis produktu

Hyaluron N-Medical cps (30 kapsúl) je unikátne vyvinutý prípravok na vnútorné užívanie, vyrobený zo 100% čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Každá kapsula Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej.

Výroba prebieha za podmienok správnej výrobnej praxe v Hradci Králové. Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky spracovanú kyselinu hyalurónovú s rôznymi molekulovými hmotnosťami, čo zaisťuje maximálnu využiteľnosť produktu. Každá kapsula Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej. Hyaluron N-Medical cps môže byť veľmi prospešný aj vám.

Zloženie: Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová, nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, mikrokryštalická celulóza. Aktívne látky v 1 tobolke: Hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová) = 180 mg (Referenčná Hodnota Príjmu nie je stanovená).

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1–3 kapsuly denne, pred hlavným jedlom. Dostatočne zapite tekutinou. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Hyaluron N-Medical kapsuly skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu detí. Výrobok starostlivo zatvorte po každom použití.

Balenie: 30 želatínových vegán kapsúl

Hmotnosť: 16 g

Forma doplnku stravy: Želatínové vegánske kapsule. Výživové doplnky nenahradzujú pestrú a vyváženú stravu. Dbajte na pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom tmavom mieste pri teplote 15-25°C

Výrobca: N-Medical s.r.o. U Olivovne 1640/2 251 01 Říčany

O kyseline hyalurónovej:

Kyselina hyalurónová (HA ) je zložený biokompatibilný polysacharid, ktorý sa používa v modernom tkanivovom inžinierstve a lekárstve. HA tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, slizničných a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, synoviálnej tekutine, koži av miestach jej degradácie, teda v pečeni a pankrease. S vekom v organizme kyselina hyalurónová ubúda a je vhodné ju dopĺňať. Hlavné prínosy sú hydratácia, zvýšenie pružnosti a sily pokožky. Kyselina hyalurónová nepomáha iba v estetickej medicíne, ale aj v gynekológii, oftalmológii, ortopédii a ďalších medicínskych odboroch.

Kyselina hyalurónová je tiež vhodná na doplnenie pri:

  • Korekcii vrások
  • Zvýšenie celkového objemu kože 
  • Akné 
  • Obnovenie farby a lesku tenkej a matnej pokožky
  • Starostlivosť o kĺbový systém

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.