Zeleninové príkrmy

  (65)

Zeleninové príkrmy predstavujú prvú tuhú stravu, ktorá sa zavádza bábätku od ukončeného 4.mesiaca. Zeleninou sa začína obvykle preto, aby si bábätko nezvyklo najprv na sladkejšiu chuť ovocia a následne by mohlo odmietať menej sladkú zeleninu. Zo zeleniny sa začína mrkvou, tekvicou, brokolicou, zemiakom a ich kombináciami. Neskôr sa pridáva aj obilnina a živočíščna zložka. 

Zoradiť podľa
 • HiPP Príkrm BIO Prvá brokolica

  1×125 g, zeleninový príkrm pre deti
  125 g, od ukončeného 4-6. mesiaca podľa odporúčania pediatra V období ukončeného 4. až 6. mesiaca začíname prikrmovať. Najvhodnejšie je začať zeleninou. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnou stravou, a potom množstvo deň po dni zvyšujte.
 • HiPP Príkrm BIO Prvá tekvica

  1×125 g, zeleninový príkrm pre deti
  V období ukončeného 4-6. mesiaca podľa odporúčania pediatra začíname prikrmovať. Najvhodnejšie je začať zeleninou. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnou stravou, a potom množstvo deň po dni zvyšujte.
 • HiPP Príkrm Prvá mrkva

  1×125 g, zeleninový príkrm pre deti
  Zeleninový príkrm Mrkva od ukončeného 4. mesiaca (ak nezávisle osoby s lekárskou alebo farmaceutickou kvalifikáciou alebo s kvalifikáciou v oblasti výživy neodporúčajú inak)
 • HiPP Príkrm Karotka so zemiakmi

  1×125 g, zeleninový príkrm
  HIPP ZELENINOVÝ PRÍKRM: Karotka so zemiakmi od ukončeného 4. mesiaca (ak nezávisle osoby s lekárskou alebo farmaceutickou kvalifikáciou alebo s kvalifikáciou v oblasti výživy neodporúčajú inak).
 • OVKO Bio Príkrm Brokolica Zemiak

  1×190 g, zeleninový príkrm
  Sterilizovaný zeleninový pokrm vhodný pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca veku.
 • HiPP Príkrm Zeleninová zmes

  1×125 g, zeleninová zmes pre deti
  Zelenina je ideálna na začatie s príkrmami od ukončeného 4. mesiaca až do 6. mesiaca. Zeleninové príkrmy HiPP sú prispôsobené nutričným potrebám vášho bábätka. Zachováva sa jednoduchosť jedál. Nepoužívajú sa žiadne zahusťovadlá ani umelé farbivá.
 • HiPP BIO Prvý paštrnák

  1×125 g, zeleninový príkrm od ukonč. 4./6. m
  Hipp Pure Pastinák má jednoduché zloženie, a preto je ideálny na štartovanie doplnkových potravín.
 • HiPP BIO Biela mrkva

  1×125 g, zeleninový príkrm
  Značka HiPP sa výrobou detských príkrmov zaoberá už od roku 1932. Pečať Bio kvality garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty.
 • Zeleninové a mäsovo-zeleninové príkrmy s jemnou konzistenciou. V kombinácii chudého mäsa a starostlivo vybrané zeleniny s kvapkou extra panenského olivového oleja. Pre našich najmenších. Všetko v najvyššej BIO Baby kvalite.
 • OVKO Bio Príkrm Zeleninová zmes s ryžou

  1×90 g, zeleninová kapsička
  Sterilizovaný zeleninový pokrm vhodný pre dojčatá od ukončeného 8. mesiaca veku.
 • Zeleninový príkrm pre deti
Zeleninové príkrmy

Zeleninové príkrmy