POPOTE Kapsička bio paradajka 120 g, 6+

1×120 g

Značka: POPOTE
2,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio paradajka 120 g, 6+ 1×120 g

X009507

Hlavný popis produktu

Naučme deti, že paradajky nechutia ako kečup J Bez umelých prísad, bez cukru alebo soli a bez konzervantov. Skrátka len kvalitná surovina. S bio paradajkovým pyré od 6 mesiacov vykúzlite úžasná jedla pre svojho drobčeka behom okamihu. Chutí skvele aj samotné. Navyše v praktickej kapsičke, ktorú môžete zobrať všade so sebou.

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí zelenina. Popo, s láskou k tým najmenším.

Našu kapsičku sme naplnili zo 40% koncentrátom z bio paradajok! Ten vyrábame čisto prírodnou cestou iba zo 100% čerstvých a dozretých bio paradajok. Pre dosiahnutie optimálne hladké štruktúry i pre deti od 6 mesiacov sme pridali 25% bio paradajkového pyré a 35% vody. A to je všetko!

Na výbere paradajok do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené len sterilizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž zelenina môže zachovať čo najviac autentické chuti a vône.

Práve preto sú naše paradajky tak dobrá. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

Baskické kuriatko pre deti od 20 mesiacov - zmiešajte kuracie pyré s trochou Popo paradajkového a mrkvového pyré. Pridajte trochu nasekaného tymianu, petržlenu a bazalky. Niekoľko minút ohrievajte. Hotovo! Skvelá pochúťka pre malé jedákov je na svete J

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio paradajkový koncentrát 40%, voda 35%, bio paradajkový pretlak 25%, organický koncentrát citrónovej šťavy

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.