POPOTE Kapsička bio baklažán 120 g, 4+

1×120 g

Značka: POPOTE
2,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio baklažán 120 g, 4+ 1×120 g

X009490

Hlavný popis produktu

Zaradenie prvých príkrmov je v živote Vášho dieťatka veľkým okamihom. Nové chute, nové konzistencie, skrátka všetko nové. S našim pyré z ekologicky pestovaného baklažánu môžete svojmu dieťatku ponúknuť zamatovú a jemnú chuť s ľahkým nádychom zemiakov. S našou praktickou kapsičkou tak môžete pridať ďalšiu novú príchuť do palety Vášho začínajúceho gurmána už od 4 mesiacov.

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí zelenina. Popo, s láskou k tým najmenším.

Baklažánom v bio kvalite sme našu kapsičku Popo naplnili z celých 58%! Pre dosiahnutie správne hladké a jemné štruktúry aj pre deti už od 4 mesiacov sme pridali 22% zemiakov a 20% vody. A to je všetko!

Na výbere baklažánov do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené len sterilizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž zelenina môže zachovať čo najviac autentické chuti a vône.

Práve preto sú naše baklažány tak chutné. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

Zmiešajte naše baklažánová pyré s trochou kvalitného olivového oleja, pridajte pár kvapiek citrónovej šťavy, ovoňajte rascou a rozotrite na plátok opečeného sendvičového chleba. Skvelá desiata pre deti od 18 mesiacov je pripravená na servírovanie J

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Zloženie:

Bio baklažán 58%, bio zemiaky 22%, voda 20%

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.