Detské kondicionéry

  (6)

Detské kondicionéry na rozčesávanie vlasov sú špeciálne určené na zjednodušenie rozčesávania vlasov detí. Tieto kondicionéry poskytujú vlhkost a hladkosť vlasom, čím uľahčujú odstránenie zamotaných vlasov a minimalizujú potrebu ťahania alebo ťukania. Pri výbere detského kondicionéra na rozčesávanie vlasov je dôležité zvoliť produkt, ktorý je jemný, hypoalergénny a bezpečný pre citlivú detskú pokožku a vlasy.

Zoradiť podľa
 • Už žiadne slzy pri rozčesávaní zamotaných vláskov. Možno použiť ako na suché tak na vlhké vlásky a neoplachuje sa. Neobsahuje žiadne škodlivé látky, ako napr. parabény, parfumy, farbivá a ftaláty.
 • HIPP BABYSANFT detský šampón S kondicionérom

  1×200ml, šampón s kondicionérom pre deti
  Detský šampón Hipp čistí a vyživuje jemnú detskú pokožku hlavy a vlásky.
 • NAÏF Detský šampón a kondicionér 2v1 pre ľahké rozčesávanie

  1×200 ml, detský šampón a kondicionér 2v1
  Umývanie a rozčesávanie vlasov môže predstavovať zbytočný stres pre deti aj ich rodičov. Niektoré deti sa boja umývania vlasov. Bojí sa, že šampón bude štiepať v očiach a rozčesávanie bude nepríjemné a zdĺhavé. S vlasovou starostlivosťou od Naïf sa už báť nemusí.
 • Už žiadna dráma a slzy pri rozčesávaní dlhých, hustých alebo kučeravých vlasov. Naïf vyvinul zjemňujúci kondicionér, ktorý uľahčuje rozčesávanie.
 • Jemné detské vlásky sú na lámanie a poškodenie ešte náchylnejšie. Detský kondicionér Jack N’ Jill zaistí vlasom po umytí potrebnú starostlivosť. Navyše sa vďaka nemu vyhnete zdĺhavému rozčesávaniu a deťom zostane viac času na hranie.
 • Vlasové lotion uľahčuje úpravu a rozčesávaní vlasov. Zabraňuje krepovateniu. Všetky typy vláskov budú po použití hebké a lesklé a budú priam božsky voňať.
  Detské kondicionéry

  Detské kondicionéry