ATTITUDE Sprej pre ľahké rozčesávanie detských vláskov Little leaves s vôňou melónu a kokosu 240 ml

1×240 ml, sprej

Značka: ATTITUDE
  • Už žiadne slzy pri rozčesávaní zamotaných vláskov. Možno použiť ako na suché tak na vlhké vlásky a neoplachuje sa. Neobsahuje žiadne škodlivé látky, ako napr. parabény, parfumy, farbivá a ftaláty.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

14,79
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: ATTITUDE Sprej pre ľahké rozčesávanie detských vláskov Little leaves s vôňou melónu a kokosu 240 ml 1×240 ml, sprej

X46693

Hlavný popis produktu

Tento hypoalergénny prípravok Vám veľmi uľahčí rozčesávanie detských vláskov.

Už žiadne slzy pri rozčesávaní zamotaných vláskov. 

Možno použiť ako na suché tak na vlhké vlásky a neoplachuje sa.Navyše sa u neho rovnako ako u ostatných produktov ATTITUDE Môžete spoľahnúť, že obsahuje výhradne bezpečné látky.

Je obohatený o výťažky z červenej repy, listu čučoriedky a semien moringy. Červená repa je úžasný antioxidant, ktorý má funkčnosť kondicionéru. Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov.

Prekrásna vôňa vodného melónu a kokosu, ktorá si vás určite získa.

Zložky spreja sú z prírodných zdrojov - rastlinných a minerálnych.

Sprej je hypoalergénny, dermatologicky testovaný a neobsahuje žiadne dráždivé látky a alergény:

- bez škodlivých konzervantov ako napr. phenoxyethanol, parabénu, formaldehydu, benzyl alkoholu

- bez fosfátu, sodium lauryl sulfátu (SLS) a sodium laureth sulfátu (SLES)

- bez rakovinotvorných látok ako napr. 1,4-dioxínu a etylén oxidu klasifikovaných IARC (Medzinárodná agentúra pre výskum rakoviny)

- bez BHA BHT, ftalátov a triklosanu, ktoré sú označené organizáciou Environmental Working Group ako endokrinné disruptory

Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácie bojujúca za práva zvierat na svete.

Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.

Pre výrobu produktov ATTITUDE sú použitie 100% obnoviteľné zdroje energie.

100% recyklovateľný obal.

Použitie: Pretrepte a nastriekajte na suché či vlhké vlasy a jemne rozčešte. Neoplachujte.

Zloženie: voda, glycerín, glyceridy bambuckého masla, PCA glyceryl oleát, benzoan sodný, sorban draselný, hydrolyzovaný kukuričný škrob, výťažok z koreňa beta vulgaris (repa), výťažok z listov vaccinium angustifolium (bleduľa), maltodextrín, výťažok zo semien moringy olejodárnej, kyselina citrónová, trietyl citrát, dekanal (výťažok z ovocia), dimetylheptenal (výťažok z ovocia), gama-nonalaktón (kokos).

 

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.