ATTITUDE Sprej pre ľahké rozčesávanie detských vláskov Little leaves s vôňou melónu a kokosu

1×240 ml, sprej rozčesávanie detských vláskov

Značka: ATTITUDE

Prírodný, certifikovaný sprej pre ľahšie rozčesávanie vláskov. Zložky spreja sú z prírodných zdrojov - rastlinných a minerálnych. Sprej je hypoalergénny a neobsahuje žiadne dráždivé látky a alergény.

9,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Sprej pre ľahké rozčesávanie detských vláskov Little leaves s vôňou melónu a kokosu 1×240 ml, sprej rozčesávanie detských vláskov

X46693

Hlavný popis produktu

Prírodný a certifikovaný sprej, s ktorým sa spoločné česanie vláskov konečne stane zábavou. Už žiadne slzy pri rozčesávaní strapatých vláskov.
Je obohatený o výťažky z červenej repy, listu čučoriedky a semien moringy. Červená repa je úžasný antioxidant, ktorý má funkčnosť kondicionéra. Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov.
Prekrásna vôňa vodného melónu a kokosu, ktorá si vás určite získa.
Zložky spreja sú z prírodných zdrojov – rastlinných a minerálnych. Sprej je hypoalergénny, dermatologicky testovaný a neobsahuje žiadne dráždivé látky a alergény.
Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu.
Tiež má certifikáciu EWG ("Environmental Working Group"), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné ak prírode šetrné produkty. Sprej na rozčesávanie od Attitude získal od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie.
Všetky produkty Attitude sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. Attitude je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.
Na výrobu produktov Attitude sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
100% recyklovateľný obal.
Použitie: Pretrepte a nastriekajte na suché alebo vlhké vlasy a rozčešte. Neoplachujte.
Zloženie: Voda, glycerín, glyceridy z bambuckého masla, glycerol oleát PCA, benzoát sodný, sorban draselný, hydrolyzovaný kukuričný škrob, výťažok z koreňa repy, výťažok z listov čučoriedky, maltodextrín, výťažok zo semien moring , dimetyl heptenal (z ovocia), gama-nonalaktón (z kokosu).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.