NAÏF Hair Lotion kondicionér pre výživu a ľahké rozčesávanie

1×150 ml, kondicionér

Značka: NAÏF

Vlasové lotion uľahčuje úpravu a rozčesávaní vlasov. Zabraňuje krepovateniu. Všetky typy vláskov budú po použití hebké a lesklé a budú priam božsky voňať.

14,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Hair Lotion kondicionér pre výživu a ľahké rozčesávanie 1×150 ml, kondicionér

X001906

Hlavný popis produktu

Prírodné vyživujúce vlasové lotion Naïf (Easy Styling Hair Lotion) pre deti a miminká hravo skrotí aj tie nejzachlpatenejšie detské vlásky. Vyživuje a zjemňuje vlásky i pokožku hlavy. Už žiadne slzy pri rozčesávaní! Použiť ho môžete ako po umytí, tak na suché vlasy. Budú sa vám lepšie upravovať a účes bude lepšie držať. Je vyrobený len z prírodných ingrediencií ako je extrakt zo semien bavlníka a obsahuje obľúbený Naïf parfum, ktorý nespôsobuje alergie. Je pH neutrálny, dermatologicky testovaný. Neobsahuje nezmyselné a potenciálne škodlivé látky.

Použite: Použite ho na umyté a uterákom vysušené, alebo aj na suché vlasy. Aplikujte zo vzdialenosti 30 cm, jemne premasírujte a po tej rozčešte. Pred použitím pretrepte. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.