Lauben Low Sugar Ryžovar 1500WT

1×1 ks, ryžovar

Značka: LAUBEN

Ryžovar, objem 1,5 l, low sugar funkcie, 6 automatických programov, prestížne dizajnové ocenenie, odložený štart, udržiavanie teploty, vnútorné nádoby vhodné do umývačky, nepriľnavý povrch.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
97,39
Doprava zadarmo

O produkte: Lauben Low Sugar Ryžovar 1500WT 1×1 ks, ryžovar

X54266

Lauben Low Sugar Rice Cooker 1500WT

Ryža s až o 40 % nižším obsahom sacharidov

Lauben Low Sugar Rice Cooker je viacúčelový prémiový ryžovar s funkciou low sugar, pri ktorej vďaka špeciálnej technológii varenia dochádza k separácii sacharidov. S týmto pomocníkom dovediete k dokonalosti všetky druhy ryže a vďaka 6 nastaviteľným režimom rýchlo vytvoríte zdravé a chutné jedlá aj z ďalších surovín. S ryžovarom Lauben pripravíte strukoviny, polievku alebo napríklad ovsenú kašu, bez toho aby ste zapli sporák.

Ryžovar tvorí nádoba s objemom 1,5 litra s nepriľnavým povrchom. Príprava pokrmov tak nevyžaduje žiaden pridaný tuk a napriek tomu sa ryža ani ostatné suroviny nikdy neprichytia. Veľkou výhodou je aj časovač a funkcia keep warm, s ktorými si môžete jedlo pripraviť vopred alebo naopak držať niekoľko hodín teplé, ale pritom stále perfektné. Ovládanie zvládne úplne každý, všetko si nastavíte na digitálnom displeji, na ktorom môžete sledovať priebeh varenia. Poteší vás istotne aj jednoduchá údržba. Nádobu je možné umývať v umývačke a vy tak nemusíte v kuchyni stráviť celé popoludnie. Čerešničkou na torte je veľmi vydarený dizajn, o ktorom svedčia aj dve prestížne ocenenia. Lauben Low Sugar Rice Cooker je ideálnym pomocníkom do kuchyne práve pre vás, ak chcete mať na tanieri vždy perfektný výsledok, ale nechce sa vám obetovať hodiny strávené pri sporáku.

Low sugar funkcia - zdravé varenie bez práce

Priaznivcov zdravého životného štýlu poteší ryžovar Lauben najmä funkciou low sugar. Špeciálna technológia v priebehu varenia automaticky oddelí prebytočné cukry od škrobu, ktorý ryža obsahuje. Tieto prebytočné rýchle cukry sú v priebehu varenia od ryže separované a premenené v želatínu vo vnútornej pokrievke. Ak jedávate často v zhone, a napriek tomu sa chcete stravovať zdravšie, Lauben Low Sugar Rice Cooker je pre vás tým správnym pomocníkom. Nutrične bohaté sacharidy v ryži zostanú a prebytočné cukry skončia v odpade, namiesto vo vašom jedálničku. Nie nadarmo sa hovorí, že ste to, čo jete. Správnu konzumáciou sacharidov predchádzate zvýšenej hladine cukru v krvi, obezite a priaznivo ovplyvňujete chod vášho organizmu. Vďaka nepriľnavému prevedeniu, navyše príprava vášho obľúbeného jedla nevyžaduje žiaden pridaný tuk. S Lauben Low Sugar Rice Cooker pripravíte zdravé jedlá s vynaložením minimálneho úsilia a urobíte významný krok smerom k zdravému stravovaniu.

Multifunkčné využitie

K perfektne uvarenej ryži, ktorá je vláčna, a tak akurát na skus, vedie často strastiplná cesta. S ryžovarom Lauben pripravíte akýkoľvek druh ryže presne al dente, stlačením jedného tlačidla. Ryžou to ale len začína. Ryžovar si vďaka 6 inteligentným funkciám poradí aj s inými surovinami. Behom niekoľkých minút pripravíte lahodné polievky, nadýchanú ovsenú kašu alebo strukoviny bohaté na bielkoviny. Samozrejmosťou je funkcia opätovného ohrevu. Chcete si vychutnať dokonale pripravené, zdravé a chutné jedlo? Stačí si na displeji zvoliť požadovaný režim a počkať si na bezchybný výsledok.

Rýchlo, chutne a efektívne

Lauben Low Sugar Rice Cooker vám bude v kuchyni kryť chrbát. Vďaka funkcii časovača na vás môže čakať hotové jedlo pripravené na servírovanie hneď po príchode domov. Návšteva hlási meškanie a vy už ste chceli chystať na stôl? Nevadí. S funkciou keep warm ryžu jednoducho udržíte v teple aj niekoľko hodín, bez toho, aby sa rozvarila a stratila dokonalú chuť alebo štruktúru. S ryžovarom Lauben je príprava jedla rýchla a jednoduchá, ale aj zdravá.

Jednoduché ovládanie, prémiový dizajn

Ovládanie ryžovaru je intuitívne a zvládne ho každý. Požadovaný režim si nastavíte na dotykovom displeji, na ktorom môžete kontrolovať teplotu a dobu varenia. Ryžovar Lauben je zároveň štýlovým dizajnovým doplnkom, vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu, za ktoré právom získal dve prestížne dizajnové ocenenia. Ani pri jeho funkčnosti nečakajte kompromisy. Vďaka protišmykovým nožičkám zostane vždy na svojom mieste a technológia cool touch zaistí, že sa o neho nikdy nespálite.

Vlastnosti

 • Funkcia low sugar – Pripravíte ryžu s až o 40 % nižším obsahom sacharidov, tie sa oddelia od ryže a vytvoria tekutinu želatínovej konzistencie, ta zostane vo vrchní vnútornej pokrievke.
 • Jednoduchá údržba – Nádobu môžete bez problému umývať v umývačke riadu.
 • 6 nastaviteľných režimov – Quick cook, Slow cook, Claypot rice, Porridge, Soup, Reheating.
 • Časovač – Prípravu jedla si naplánujete podľa potreby.
 • Dve dizajnové ocenenia – Štýlový doplnok do každej kuchyne.
 • Dotykový displej – Jednoduché a intuitívne ovládanie.
 • Nepriľnavý povrch – Nevyžaduje pridaný tuk.
 • Funkcia keep warm – Udrží ryžu teplú, bez toho aby sa rozvarila.
 • Cool touch technológia – Nikdy sa nespálite.

Parametre


Model č.LBNRCD1500WT
Napätie220 – 240 V, 50/60 Hz
Menovitý výkon500 W
Metóda ohrevuPlatnička
Celková hmotnosť3,0 kg
Čistá hmotnosť2,1 kg
Veľkosť produktu222 × 222 × 220 mm
Objem1,5 l
Minimálna porcia1 porcia
Maximálna porcia3 - 4 porcie
PríslušenstvoVnútorná nádoba vhodná do umývačky

Odmerka

Lyžica

Vnútorná pokrievka s otvorom na paru

Obsah balenia

 • Ryžovar
 • Vnútorná pokrievka
 • Vnútorná nádoba
 • Odmerka
 • Lyžica
 • Kuchárka

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.