kompava Premium Lactoferrin

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: KOMPAVA

Premium Lactoferrin obsahuje zmes jednotlivých látok, ktoré pomáhajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vhodný pre ľudí s oslabenou imunitou ale aj s nedostatkom železa.

39,89
Doprava zadarmo

O produkte: kompava Premium Lactoferrin 1×60 cps, výživový doplnok

X35286 ADC

Hlavný popis produktu

Laktoferín je multifunkčný proteín, ktorý patrí do skupiny transferínov – prenášačov stopových prvkov v krvi (meď, železo, zinok). Vyskytuje sa prirodzene v ľudskom tele. V malom množstve je obsiahnutý vo všetkých telových tekutinách (napr. sliny, slzy) a je súčasťou vrodenej imunity. Zloženie navyše obsahuje organickú formu selénu a zinku, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k normálnej tvorbe červených krviniek.

Hlavnou úlohou laktoferínu je transport železa v organizme. Je jednou z najúčinnejších biologicky aktívnych látok obsiahnutých v kolostre, narušuje membrány niektorých mikroorganizmov. Viaže na seba ióny železa, čím spôsobuje spomalenie rastu a rozmnožovania sa patogénnych mikroorganizmov v tele.

Produkt je určený:
• pre ľudí s nedostatkom železa,
• pre ľudí s oslabenou imunitou,
• vhodný pri problematickej pleti spôsobenej premnožením baktérie Acne vulgaris,
• pre ľudí s kožnými problémami spôsobenými kožnými patogénmi.

Odporúčané dávkovanie
1 – 2 kapsule denne.

Použitie
Kapsule užívajte po jedle. Zinok môže na lačno podráždiť žalúdok. Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenie
Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.