JAMIESON GLUKOZAMÍN CHONDROITÍN MSM 1300 mg

120 tabliet

Značka: JAMIESON
Doplnok výživy obsahujúci glukosamín a chondroitín MSM. Napomáha zlepšovať pohyblivosť kĺbov a spojivového tkaniva.
27,59
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
27 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X17351 ADC

Výživový doplnok Jamieson glukozamín chondroitín MSM 1300 mg.

Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát sú základnými stavebnými zložkami kĺbovej chrupavky a iných spojivových tkanív - kostí, väzív a šliach.

Každá tableta obsahuje:

  • Glukozamín sulfát (Glukozamín sulfát KCL z Aspergillus niger, chitín z fermentovanej kukurice).....500 mg
  • Chondroitín sulfát (Chondroitín sulfát sodný z hovädzej chrupavky)........................................................400 mg
  • Metylsulfonylmetán (MSM)................................................................................................................................400 mg

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: dospelí užiť 1 tabletu denne. Tablety sa užívajú spolu s jedlom, zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutín. Na dosiahnutie pozitívnych účinkov sa odporúča užívať minimálne 4 týždne. Neužívať pred spaním. Prípadnú zmenu dávkovania konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie:  Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť mierne nadúvanie, zápcha alebo poruchy trávenia. Uchovávajte pri teplote 15–25°C, mimo dosah detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.