JACK N´JILL Silikónová zubná kefka

1×1 ks, zubná kefka

Vďaka mäkkým silikónovým štetinkám je jemná k malým zúbkom a k citlivým ďasnám. Ideálna pre bábätká a deti pred prerezávaním bočných a zadných zubov.

5,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: JACK N´JILL Silikónová zubná kefka 1×1 ks, zubná kefka

X43031 ADC

Hlavný popis produktu

Mäkká silikónová zubná kefka s bezpečnostným štítom je vhodná pre bábätká/ deti pred prerezávaním zadných a bočných zubov. Jemná k malým zúbkom a ďasnám.

  • Unikátna – je jedným kusom pevného lekárskeho silikónu.
  • Určená pre deti vo veku 1-3 roky.
  • Bez BPA, PVC.
  • Bezpečnostný štít je súčasťou balenia.
  • Balenie je rozložiteľné v prírode: Kartón je z recyklovateľného papiera a okienko zo stopercentného kukuričného škrobu.

Spôsob použitia

Pripevňovanie bezpečnostného štítu: pred použitím pripevnite štít na kefku. Hlavičku kefky prestrčte cez centrálny otvor na štíte (treba ho roztiahnuť). Štít umiestnite hneď pod štetinkami.
Umyte si ruky, dôkladne opláchnite kefku pred aj po použití. Môže sa sterilizovať. Aplikujte malé množstvo (za hrášok) prírodnej zubnej pasty Jack N´Jill na kefku. Zúbky čistite jemne krúživými pohybmi.

Upozornenie: Meňte kefku každé dva mesiace, prípadne častejšie. Vymeňte kefku po chorobe. Vymeňte kefku ak sa silikón roztrhne. Používať len pod dozorom dospelého. Nežuvať! Kefka žuvanie nevydrží. 100% potravinársky a lekársky silikón. Ak by dieťa silikón prehltlo, bezpečne prejde tráviacim systémom bez akýchkoľvek ťažkostí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.