JACK N´JILL Silikónová zubná kefka na prst

1×2 ks, zubná kefka na prst

Jack N´Jill silikónová zubná kefka na prst je bezpečným a hygienickým spôsobom čistenia prvých zúbkov vášho dieťatka. Bola navrhnutá na jednoduchý a efektívny štart správnej detskej ústnej hygieny.

5,99
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: JACK N´JILL Silikónová zubná kefka na prst 1×2 ks, zubná kefka na prst

X25712 ADC

Hlavný popis produktu

Silikónová zubná kefka na prst je bezpečným a hygienickým spôsobom čistenia prvých zúbkov bábätka. Na jednoduchý a efektívny štart správnej ústnej hygieny, jemná k ďasnám.

  • Vyrobená zo 100% lekárskeho a potravinárskeho silikónu.
  • Netoxická a bez BPA.
  • Určená pre deti vo veku 6-12 mesiacov.
  • Je vhodné ju používať s prírodnou zubnou pastou Jack N´Jill.
  • Vhodná na cestovanie. Balenie obsahuje 2 ks kefiek a cestovné púzdro.
  • Balenie je rozložiteľné v prírode: Kartón je z recyklovateľného papiera a okienko zo stopercentného kukuričného škrobu.

Spôsob použitia

Umyte si ruky aj kefku pred každým použitím. Aplikujte malé množstvo (za hrášok) prírodnej zubnej pasty Jack N´Jill na kefku. Zúbky čistite jemne krúživými pohybmi. Vhodné pre prvé zúbky. Obojstranná: použite “kefkovú“ časť na jemné čistenie a „jamkovú“ časť na masáž ďasien – skvelé pre ďasná, z ktorých idú zúbky. Umývajte kefku mydlovou vodou. Môže sa sterilizovať.

Upozornenie: Použitie u dieťaťa/dojčaťa je samozrejme len za asistencie dospelého. Toto nie je cumlík! Nepoužíva sa na satie ani žuvanie. Kefka žuvanie nevydrží. Pri poškodení či natrhnutí okamžite vymeniť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.