HiPP Anti-Reflux špeciálna dojčenská výživa

1×300 g, vhodné od narodenia

Značka: HIPP

Je celkom normálne, keď bábätko po jedle grcká malé množstvo stravy. Niektoré bábätká ale grckajú väčšie množstvo stravy, ako je zvyčajné alebo sa množstvo zvyšuje. V tomto prípade sa poraďte vždy s lekárom na vhodnom postupe.

11,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HiPP Anti-Reflux špeciálna dojčenská výživa 1×300 g, vhodné od narodenia

D1355

Hlavný popis produktu

Špeciálna dojčenská výživa HiPP Anti-Reflux je nutrične kompletná výživa určená na diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú. Je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, rovnako ako od ukončeného 6. mesiaca veku v rámci zmiešanej stravy, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Výživa HiPP AR je potravina na osobitné lekárske účely v prášku. Podávajte len po konzultácii s lekárom.

Špeciálna dojčenská výživa HiPP Anti-Reflux obsahuje:

  • Karobová guma (svätojánsky chlieb) - prirodzené zahusťovadlo, vďaka ktorému je výživa zahustená a krémová a spôsobuje, že potrava zostáva v žalúdku dlhšie. Tým sa znižuje návrat potravy do pažeráku (reflux) a teda aj grckanie. Múka z karobovej gumy (svätojánskeho chleba) je hodnotná prírodná vláknina, preto je možné, že sa pri prechode na HiPP AR môže zmeniť konzistencia stolice – stolica môže byť mäkšia.

 

  • Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.

 

Špičková kvalita HiPP

Pri výbere surovín dodržiavame prísne legislatívne nariadenia pre dojčenskú výživu. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok - zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre vás a vaše dieťa.

Zloženie:


Odtučnené MLIEKO, produkt MLIEČNEJ SRVÁTKY, rastlinné oleje (palmový*, repkový, slnečnicový), LAKTÓZA (z MLIEKA), zahusťovadlo karobová guma (múka zo svätojánskeho chleba), RYBÍ OLEJ, chlorid draselný, cholín, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, , citronan sodný, L-phenylalanín, selenan sodný, L-tyrozín, síran zinočnatý, vápenaté soli kyseliny orthofosforečnej, L-tryptofán, L-histidín, síran železnatý, jodičnan draselný, L-askorban sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), mliečne kultúry1, DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), nikotinamíd, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, tiamín hydrochlorid (vitamín B1), retinylacetát (vitamín A), uhličitan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý2, fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D- biotín, kyanokobalamín (vitamín B12). Vzťahuje sa na sušený stav. Pozn.: bezgluténové.

 

1Limosilactobacillus fermentum hereditum CECT5716.

2Metafolin® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko.

*z certifikovaného, trvalo udržateľného hospodárstva.

 

Dôležité upozornenie:

  • Dojčenie je pre vaše dieťa to najlepšie. Pokiaľ budete chcieť použiť špeciálnu dojčenskú výživu HiPP AR, poraďte sa, prosím, s lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

 

  •  Špeciálnu dojčenskú výživu HiPP AR podávajte len na odporúčanie lekára a pod lekárskym dohľadom (potravina na osobitné lekárske účely)

 

  •   HiPP AR je nutrične kompletná dojčenská výživa určená na diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú. Je vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, rovnako ako od ukončeného 6. mesiaca veku v rámci zmiešanej stravy, pokiaľ nemôžu byť dojčené.

 

  • Poraďte sa s lekárom: HiPP AR nie je vhodná pre deti ohrozené alergiami, nepoužívajte pri alergii na mliečne bielkoviny; pokiaľ sa nedostaví zlepšenie po niekoľkých dňoch.

 

  • Rovnako, ako materské mlieko, obsahujú dojčenské výživy sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy deti. Častý alebo trvalý kontakt zubov so sacharidmi, môže spôsobiť vznik zubného kazu. Nenechávajte vaše dieťa piť z fľaše dlhodobo a naučte ho čo najskôr piť z pohára. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života vášho dieťaťa.

·         Nevhodné na parenterálne užívanie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.