HERBALMED PASTILKY pre odkašliavanie - Dr.Weiss

1×30 ks, (isl. lišajník, tymian, 20 bylín, vit.C) pastilky (24+6 navyše)

Značka: DR.WEISS

Výživový doplnok so sladidlami.

5,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: HERBALMED PASTILKY pre odkašliavanie - Dr.Weiss 1×30 ks, (isl. lišajník, tymian, 20 bylín, vit.C) pastilky (24+6 navyše)

X15975 ADC

Hlavný popis produktu

HERBALMED® pastilky - Originálne švajčiarske bylinné pastilky, kombinácia viac než 20 extraktov z liečivých bylín, medu a vitamínu C. Pastilky neobsahujú konzervačné látky. 
Vďaka obsahu bylín (extrakt pľuzgierky islandskej (islandský lišajník), eukalyptový olej, mentol, tymianový olej) a vitamínu C pastilka je vhodná ako podporný prostriedok pri kašli, má ukľudňujúce účinky na hlasivky.

Spôsob použitia

Pre dosiahnutie intenzívneho účinku sa užíva jedna pastilka 6 krát denne po 2 až 3 hodinách. Deti od 3 do 12 rokov môžu užívať maximálne 4 pastilky denne. Pre vyššiu účinnosť nechajte pastilku voľne rozpustiť v ústach a odporúčame pol hodiny po užití nejesť a nepiť. Pastilky je vhodné užívať hneď pri prvých príznakoch škrabania v krku a kašľa.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti do 3 rokov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.