HELIA-D CELL CONCEPT 55+ Omladzujúci krém nočný

1×50 ml

Značka: HELIA-D
Extrakt z kmeňových buniek argánu preniká do najhlbších vrstiev kože, zlepšuje regeneračný efekt jej kmeňových buniek a poskytuje omladenie do hĺbky pokožky.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
11,79
Doprava zadarmo

O produkte

X52929

Extrakt z kmeňových buniek argánu preniká do najhlbších vrstiev kože, zlepšuje regeneračný efekt jej kmeňových buniek a poskytuje omladenie do hĺbky pokožky.

Účinne stimuluje regeneráciu spojivového tkaniva kože, čím zlepšuje kompaktnosť pokožky a pomáha obnoviť jej pevnosť. Retinol poskytuje viacúrovňovú účinnú ochranu pred predčasným starnutím pokožky. Zohráva nezastupiteľnú úlohu pri udržiavaní mladosti pokožky, spomaľuje stratu kolagénu a stimuluje tvorbu nových vlákien spojivového tkaniva v hlbších vrstvách pokožky, vďaka ktorým je vaša pokožka svieža a pevná.

Ameliox môže blokovať proces, ktorý spôsobuje stuhnutosť a prirodzené alebo predčasné starnutie pokožky. Zabraňuje starnutiu, zachováva pružnosť pokožky, redukuje vrásky a zvyšuje pevnosť pokožky. Arganový olej omladzuje spojivové tkanivá, zosvetľuje pigmentové škrvny a prirodzene regeneruje poškodenie kože spôsobené UV žiarením. Lipogard je zmes s koenzýmom Q10 a vitamínom E, ktorý obnovuje obsah lipidov v bariérovej vrstve pokožky, takže vaša pokožka bude pevnejšia a tonizovanejšia. Vápnik stimuluje tvorbu nových buniek a odstraňovanie starých buniek. Prídavné cenné rastlinné účinné látky (bambucké maslo, olej z nechtíka, olej z hroznových jadierok) majú zmäkčujúci a regeneračný účinok.

Vitamín E, provitamín B5 a filter SPF 15 UVA/UVB poskytujú aktívnu ochranu pred škodlivými účinkami životného prostredia a slnečného žiarenia. Použitie Každý večer nanášajte krém rovnomerne na čistú pokožku, vyhnite sa oblasti očí a krúživými pohybmi ho masírujte do pokožky. Výsledky: Pravidelné používanie znižuje hĺbku vrások a vaša pokožka bude hladšia, pevnejšia a mladšia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.