HELIA-D CELL CONCEPT 55+ Omladzujúci krém denný

1×50 ml

Značka: HELIA-D

Extrakt z kmeňových buniek argánu preniká do najhlbších vrstiev kože, zlepšuje regeneračný efekt jej kmeňových buniek a poskytuje omladenie do hĺbky pokožky.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
11,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: HELIA-D CELL CONCEPT 55+ Omladzujúci krém denný 1×50 ml

X52928

Hlavný popis produktu

Extrakt z kmeňových buniek argánu preniká do najhlbších vrstiev kože, zlepšuje regeneračný efekt jej kmeňových buniek a poskytuje omladenie do hĺbky pokožky. Účinne stimuluje regeneráciu spojivového tkaniva kože, čím zlepšuje kompaktnosť pokožky a pomáha obnoviť jej pevnosť.

Retinol poskytuje viacúrovňovú účinnú ochranu pred predčasným starnutím pokožky. Zohráva nezastupiteľnú úlohu pri udržiavaní mladosti pokožky, spomaľuje stratu kolagénu a stimuluje tvorbu nových vlákien spojivového tkaniva v hlbších vrstvách pokožky, vďaka ktorým je vaša pokožka svieža a pevná. Ameliox môže blokovať proces, ktorý spôsobuje stuhnutosť a prirodzené alebo predčasné starnutie pokožky. Zabraňuje starnutiu, zachováva pružnosť pokožky, redukuje vrásky a zvyšuje pevnosť pokožky. Arganový olej omladzuje spojivové tkanivá, zosvetľuje pigmentové škrvny a prirodzene regeneruje poškodenie kože spôsobené UV žiarením.

Lipogard je zmes s koenzýmom Q10 a vitamínom E, ktorý obnovuje obsah lipidov v bariérovej vrstve pokožky, takže vaša pokožka bude pevnejšia a tonizovanejšia. Vápnik stimuluje tvorbu nových buniek a odstraňovanie starých buniek. Prídavné cenné rastlinné účinné látky (bambucké maslo, olej z nechtíka, olej z hroznových jadierok) majú zmäkčujúci a regeneračný účinok. Vitamín E, provitamín B5 a filter SPF 15 UVA/UVB poskytujú aktívnu ochranu pred škodlivými účinkami životného prostredia a slnečného žiarenia.

Použitie Každé ráno nanášajte krém rovnomerne na čistú pokožku, vyhnite sa oblasti očí a krúživými pohybmi ho masírujte do pokožky. Výsledky: Pravidelné používanie znižuje hĺbku vrások a vaša pokožka bude hladšia, pevnejšia a mladšia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.