GreenFood Nutrition Vegan protein Choco-Hazelnut

1×750 g, vegánsky proteín

Vegan Proteín vám skvele pomôže doplniť príjem bielkovín, najmä ak športujete, alebo sa snažíte schudnúť. V tomto proteíne sme skombinovali dva proteínové zdroje, hrachový a tekvicový proteín, ktoré sa dokonale dopĺňajú.

23,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Vegan protein Choco-Hazelnut 1×750 g, vegánsky proteín

X024370

Hlavný popis produktu

Vegan Proteín vám skvele pomôže doplniť príjem bielkovín, najmä ak športujete, alebo sa snažíte schudnúť. V tomto proteíne sme skombinovali dva proteínové zdroje, hrachový a tekvicový proteín, ktoré sa dokonale dopĺňajú. Jemnú chuť proteínu dodáva Nutriz (stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky). Príchuť cappuccino je ideálne spojenie ranných káv Robusta a Arabica a vegán proteínu. Vegan proteín obsahuje vyvážený obsah plnohodnotných bielkovín, vlákniny a omega 3 a 6 nenasýtených mastných kyselín. Neobsahuje GMO suroviny, živočíšne proteíny, sóju, lepok a laktózu a nezaťažuje tak organizmus.
Steviol-glykozidy sú získavané z listov rastliny Stévie sladkej (Stevia rebaudiana), ktorá je cenená pre svoju vysokú sladivosť. Steviol-glykozidy ako sladidlo sú na rozdiel od cukru takmer bez kalórií, majú nízky glykemický index a neprispievajú k tvorbe zubného kazu. Potraviny s nižšou hodnotou glykemického indexu zvyšujú hladinu krvného cukru pozvoľnejšie, čo je výhodné predovšetkým pre diabetikov, pri nadváhe a redukčných diétach, ale aj pre normálnu kondíciu kardiovaskulárneho systému.
Pre tekvicový proteín je charakteristický vysoký obsah aminokyseliny arginín v naturálnej forme, ktorý tvorí takmer 20% celkového obsahu bielkoviny. Preto je tento produkt vhodný nielen pre vegánov, ale aj pre všetkých aktívnych športovcov.
Nutriz je patentovaná, stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky. Nutriz má certifikáciu HALAL, KOSHER. Je vhodný pre vegetariánov, vegánov, osoby trpiace laktózovou intoleranciou, celiakiou a pre alergikov.

GreenFood Vegan proteín v bodoch:
- Skvelá chuť aj s vodou.
- Kvalita, za ktorou si stojíme.
- Iba 100 kcal v jednej porcii.
- Iba so sladidlami z rastliny Stévie
- Vhodný na pečenie a prípravu dezertov.
- Príchuť Cappuccino je ideálne spojenie s pravou rannou kávou Robusta a Arabica.
- Obsahuje prvotriedne kakao zo Švajčiarska (príchuť Čokoláda, Čoko-lieskový orech).

Balenie: 750 g
Počet porcií: 30
Návod na prípravu: v šejkri rozmiešajte 25g (1 odmerku) v 250-300ml vody.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.