GreenFood Nutrition Vegan protein Cappuccino

1×750 g, vegánsky proteín

GreenFood Nutrition sú potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín. To všetko pri zachovaní skvelej chuti bez kompromisov.

16,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Vegan protein Cappuccino 1×750 g, vegánsky proteín

X59121

Hlavný popis produktu

Balenie:

750 g

Počet porcií:

30 

Návod na prípravu:

v šejkri rozmiešajte 25g (1 odmerku) v 250-300ml vody alebo mlieka.

Zloženie:

Zloženie príchuť čokoláda: Hrachový proteín, Tekvicový proteín, kakaový prášok, Nutriz (stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky), lecitín slnečnicový, zahusťovadlo karboxymetylcelulózy, aróma čokoláda, sladidlo sukralóza.

Zloženie príchuť vanilka: Hrachový proteín, Tekvicový proteín, Nutriz (stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky), lecitín slnečnicový, zahusťovadlo karboxymetylcelulózy, aróma vanilka, sladidlo sukralóza.

Zloženie príchuť Mango: Hrachový proteín, tekvicový proteín, sušený mango prášok, Nutriz (stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky), lecitín slnečnicový, zahusťovadlo karboxymetylcelulóza, aroma mango, aroma mangoZ

loženie príchuť Jahoda-banán: Hrachový proteín, tekvicový proteín, sušený jahodový a banánový prášok, Nutriz (stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky), lecitín slnečnicový, zahusťovadlo karboxy , sladidlo sukralóza.

Zloženie príchuť Cappuccino: Hrachový proteín, tekvicový proteín, Instantná káva (kávový extrakt) - typ Robusta a Arabica (min.2% kofeínu), Nutriz (stabilizovaná zmes sušeného ryžového sirupu, ryžového škrobu a ryžovej múky), lecibox aróma mocha, farbivo karamel, sladidlo sukralóza.

Môže obsahovať stopy alergénov. Obilniny obsahujúce lepok, konkrétne: pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, cirok alebo ich hybridné odrody a výrobky z nich.

Upozornenie na obale: 

Doplnok stravy so sladidlami.. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

GMO:

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia:

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.