Gillette Mach3 Charcoal 8 NH

1×8 ks, náhradné hlavice

Značka: GILLETTE

Gillette Mach3 Charcoal 3-čepieľkové náhradné hlavice pre mužov sú s vylepšeným lubrikačným pásikom ktorý vám poskytne mimoriadny sklz s obsahom aktívneho uhlia.

K nákupu vybraných produktov môžete získať peniaze späť. Viac info - https://mujsvet-pg.cz/cashbacksk-2024
20,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gillette Mach3 Charcoal 8 NH 1×8 ks, náhradné hlavice

X015901

Hlavný popis produktu

Gillette Mach3 Charcoal 3-čepieľkové náhradné hlavice pre mužov sú s vylepšeným lubrikačným pásikom ktorý vám poskytne mimoriadny sklz s obsahom aktívneho uhlia. Užite si vylepšenú elegantnú tmavosivú rukoväť holiaceho strojčeka, ktorá sa ľahko drží a umožňuje štýlové hladké oholenie. Čepieľky sú silnejšie ako oceľ, ktoré vám umožnia až 15 pohodlných oholení a v kombinácii s gélom na holenie Gillette Series Charcoal pomáha odstrániť mikronečistoty. Obávate sa, že nesadne na vašu rukoväť Gillette? Všetky naše holiace hlavice Mach 3 sú kompatibilné so všetkými rukoväťami holiacich strojčekov Mach 3. * V porovnaní s predošlým Mach3.

Klasické hladké oholenie: 3-čepieľkový holiaci strojček pre mužov, ktorý vám poskytne hladké oholenie bez zbytočných starostí

1 holiaca hlavica = 15 oholení: s každou holiacou hlavicou Gillette Mach3 Charcoal sa oholíte až 15-krát

Znížené podráždenie pri holení: 3-čepieľkový holiaci strojček s vylepšeným lubrikačným pásikom pre ešte lepší sklz*. * V porovnaní s predchádzajúcim Mach3

Dokonale sa dopĺňa s gélom na holenie Gillette Series Charcoal pre lepšiu ochranu pred podráždením pri holení* (* V porovnaní s holením bez gélu)

Teraz v recyklovateľnom balení

8x Náhradné Hlavice

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.