TEREZIA Gelatina Plus maritime

1×360 cps, kĺbová výživa

Gelatina plus maritime obsahuje kolagén s optimálnym spektrom aminokyselín získavaný z morských rýb, minerálne látky + vitamín C pre správnu výživu a podporu kĺbového systému. Odporúča sa ženám aj mužom v strednom a neskoršom veku, aktívnym športovcom, ľudom s nadváhou a všetkým, ktorí si chcú udržať kosti a kĺby v dobrom stave.

30,89
Doprava zadarmo

O produkte: TEREZIA Gelatina Plus maritime 1×360 cps, kĺbová výživa

X68359 ADC

Výživový doplnok.
Prípravok s bielkovinou – kolagénom maritime, s minerálnymi látkami a vitamínom C.
Výrobok odporúčaný ženám aj mužom v strednom a neskoršom veku, aktívnym športovcom, ľudom s nadváhou a všetkým, ktorí si chcú udržať kosti a kĺby v dobrom stave. 

  • Vitamín C prispieva k samotnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.
  • Vápnik pomáha udržať normálny stav kostí.
  • Horčík napomáha syntéze bielkovinových látok.

Zloženie:
Kolagén maritime – hydrolyzovaný kolagén z morských rýb, Aquamin (Lithothamnion calcareum) – prírodný zdroj vápnika a horčíka (uhličitan vápenatý, hydroxid horečnatý), kyselina L-askorbová. Obal kapsuly: želatína. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie:
3 kapsuly 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou, alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Vhodné na dlhodobé užívanie.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Vždy po otvorení viečko starostlivo znovu uzavrite.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.