TEREZIA Gelatina Plus

1×360 cps, kĺbová výživa

Gelatina plus obsahuje komplex hydrolyzovaného kolagénu a minerálnych látok + vitamín C pre správnu výživu a funkčnosť kĺbového aparátu. Odporúča sa ženám aj mužom v strednom a neskoršom veku, aktívnym športovcom, ľudom s nadváhou a všetkým, ktorí si chcú udržať kosti a kĺby v dobrom stave.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
26,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TEREZIA Gelatina Plus 1×360 cps, kĺbová výživa

X68358 ADC

Výživový doplnok. 
Prípravok sa odporúča ženám aj mužom v strednom a neskoršom veku, aktívnym športovcom, ľudom s nadváhou a všetkým, ktorí si chcú udržať kosti a kĺby v dobrom stave.

  • Vitamín C prispieva k samotnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.
  • Vápnik pomáha udržať normálny stav kostí.
  •  horčík napomáha syntéze bielkovinových látok.
  • Železo prispieva k normálnej tvorbe hemoglobínu a červených krviniek dôležitých aj pre zásobovanie pohybového systému zdravou krvou.

Zloženie:
Gelatina plus – vysoko čistý hydrolyzovaný hovädzí kolagén, Aquamin (Lithothamnion calcareum) – prírodný zdroj vápnika a horčíka (uhličitan vápenatý, hydroxid horečnatý), kyselina L-askorbová, glukonát železnatý. Obal kapsuly: želatína. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie:
3 kapsuly 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou, alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Vhodné na dlhodobé užívanie.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Vždy po otvorení viečko starostlivo znovu uzavrite.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.