FIT THERAPY Posture Vložky do topánok

1×1 ks, veľ. 39-46 pánske

Vložky založené na bioenergetickom princípe zlepšujúce rovnováhu a posturálnu stabilitu. Vložky sa odporúčajú na zlepšenie statickej a dynamickej rovnováhy počas akejkoľvek aktivity, ako prevencia pádov a nehôd/úrazov.

Varianty podľa pohlavia
37,19
Doprava zadarmo

O produkte: FIT THERAPY Posture Vložky do topánok 1×1 ks, veľ. 39-46 pánske

X44014 ADC

Hlavný popis produktu

Vložky sa odporúčajú na zlepšenie statickej a dynamickej rovnováhy počas akejkoľvek aktivity, ako prevencia pádov a nehôd/úrazov: 

  • založené na bioenergetickom princípe zlepšujúce rovnováhu a posturálnu stabilitu,
  • pozostávajú z polyuretánovej bázy a polyesterovej vrstvy s minerálmi (ako je titán),
  • s technológiou FIR, ktorá odráža ďaleké infračervené lúče tela,
  • zachovávajú si funkčnosť aj vlhké/mokré.

Spôsob použitia

Strihaním sa upravia obe vložky na požadovanú veľkosť. Vložia sa do zvolenej obuvi rovnako ako normálne vložky. Vložky majú životnosť 180 dní efektívneho používania - pre ľudí s váhou nad 90 kg môže byť životnosť kratšia. Pokračujte v terapii, kým sa príznaky neupravia. Je možné vložky používať aj ako prevenciu proti opätovnému objaveniu sa príznakov.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov pri používaní: Nikdy nepoužívajte na čistenie chemické prípravky. Nesušte v sušičke, nežehlite a nikdy nevystavujte vložky priamemu zdroju tepla. Je možné vložky prať najviac 6x na maximálne 40°C. 

Upozornenie:
Pri používaní vložiek sa odporúča nosiť ponožky alebo podobný odev. Vložky sa nesmú používať, ak máte na chodidlách rany, poranenú alebo začervenanú pokožku. Vložky nie sú sterilné a neobsahujú lieky. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. Ak trpíte konkrétnymi problémami krvného obehu (spojených najmä s mikrocirkuláciou) alebo svalovými problémami, pred použitím výrobku sa obráťte na svojho lekára. Nepoužívajte vložky, ak vykazujú známky opotrebovania alebo poškodenia. Ak sa objaví akákoľvek reakcia na vložky, napríklad svrbenie alebo začervenanie, okamžite ich odstráňte.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.