DOCTOR SOVA - YUCCA PROTI VEKU

1×100 cps, výživový doplnok

Vyrobený priamo MUDr. Otom Sovom, bez chemických látok, obsahuje špeciálnu zmes vo vyššom veku pre telo významných látok tej najlepšej kvality

44,29
Doprava zadarmo

O produkte: DOCTOR SOVA - YUCCA PROTI VEKU 1×100 cps, výživový doplnok

X019999

Hlavný popis produktu

Hlavný popis produktu :

YUCCA PROTI VEKU doctor sova® obsahuje pre telo významné a účinné látky, ktoré sú schopné vysporiadať sa s uvedenými problémami. Výživový doplnok uľahčuje znášanie pocitov starnutia tým, že zmierňuje pocit únavy, napomáha zvyšovať odolnosť organizmu proti infekciám, podporuje metabolizmus, zlepšuje chuť do jedla, prispieva k správnej funkcii pečene, nervov a pozitívne vplýva na človeka v stresovom období. Má antioxidačné vlastnosti a napomáha vitalite celého tela.

Cholín je jednou z najdôležitejších látok pre ľudský organizmus a jeho nedostatkom trpí skoro každý. Pozitívne pôsobí na mozog, správnu činnosť nervovej sústavy, schopnosť sústrediť sa, učiť sa nové veci a koncentrovať sa. Prispieva k vyššej odolnosti tela voči stresu a k dobrému spánku. Zároveň podporuje transport tukov a napomáha zabrániť ukladaniu tukov v pečeni.

Ginseng (Žen šen) je extrahovaný zo starých koreňov rastliny najvyššej kvality. Prispieva k vyššej mentálnej i fyzickej výkonnosti a koncentrácii, napomáha tlmiť prejavy únavy, podporuje pamäť a činnosť mozgu, stimuluje výkonnosť CNS, pomáha znižovať hladinu stresu či dodáva vôľu k činnosti a celkovej chuti do života. Má antioxidačné účinky a prispieva k spomaleniu procesov starnutia.

Theanín je jedinečná aminokyselina z čajovníka. Napomáha navodiť pocit pohody, uvoľnenia, upokojenia mysle bez vedľajších účinkov, akou je napr. ospalosť.  Podporuje tvorbu alfa mozgových vĺn, ktoré sú spájané so stavom relaxácie, vďaka GABA, aminokyseline upokojujúcej neurotransmiterI mozgu. Priaznivo ovplyvňuje stres, pomáha zvýšiť kvalitu spánku, chrániť mozgové bunky pred poškodením a pozitívne vplýva aj na kardiovaskulárne zdravie.

Dávkovanie a spôsob užívania :

Dávkovanie : 2 až 4 kapsule denne ,podľa indikácie .

 

Upozornenie: Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neodporúča sa užívať ľuďom, ktorí majú transplantované celé orgány alebo umelý bedrový kĺb. Nenahradzuje rozmanitú stravu. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu detí.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.