Yucca Turkesteron

1×100 cps, výživový doplnok

Turkesteron pochádza z rastliny Ajuga Turkestanica vyskytujúcej sa v centrálnej Ázii alebo na Sibíri a saponíny pochádzajúce z odolnej palmy Yucca Shidigera, ktorá rastie na púšťach v Utahu. Patentovaný spôsob výroby zaručuje, že zloženie výživového doplnku YUCCA TURKESTERON doctor sova® je vždy rovnaké bez ohľadu na ročné obdobie a produkt pôsobí stále rovnako.

29,89
Doprava zadarmo

O produkte: Yucca Turkesteron 1×100 cps, výživový doplnok

X011030

Hlavný popis produktu

Ako výživový doplnok pôsobí?
Turkesteron patrí do skupiny ecdysteroidov, ktoré pomáhajú budovať svaly, znižovať množstvo tuku v tele a zároveň podporovať zdravie tela v reakcii na stres. Vhodný je pre mladých aj starších užívateľov. Efektom prídavku prírodných terpénových saponínov je lepšie vstrebávanie turkesteronu s následným lepším účinkom.

Prírodný turkesteron je často súčasťou rôznych dietetických zmesí používaných pri formovaní svalov, znižovaní hmotnosti a zlepšovaní športových výkonov. YUCCA TURKESTERON doctor sova® je čistý prírodný produkt. Pri dlhodobom pozorovaní sa vedľajšie účinky ukázali ako veľmi zriedkavé a preto ho možno považovať za bezpečný výživový doplnok.

Princíp fungovania YUCCA TURKESTERON doctor sova®
Turkesteron funguje na princípe úpravy pomeru bielkovín a tukov v tele, čím napomáha rastu a zmnoženiu svalovej hmoty v organizme, formovaniu postavy a redukcii priberania. Dosahuje to znižovaním vstrebávania tukov, brzdením premeny glukózy na lipidy a odstraňovaním inzulínovej rezistencie, pričom podporuje syntézu svaloviny vo všetkých stupňoch.

Výborne sa uplatňuje pri posilňovaní, pretože zvyšuje syntézu ATP, ktoré vytvára silu svalov, podporuje vytrvalosť a zabraňuje pocitu únavy. Toto všetko umožňuje intenzívnejšiu schopnosť svalov podrobovať sa tvorbe, budovaniu hmoty a prestavby.

YUCCA TURKESTERON doctor sova® môže pomôcť pri regenerácii svalovej hmoty, pretože dokáže naprávať svalové vlákna, ktoré boli poškodené prácou alebo cvičením, a zvyšuje koncentráciu glykogénu vo svaloch, čím znižuje tvorbu kyseliny mliečnej, a tým odďaľuje svalovú únavu. Vytvára pozitívnu dusíkovú bilanciu vo svalovine, čo spôsobuje zvýšený rast svalov.

Mladí ľudia cvičia
Starší pán športuje v prírode
Užívatelia YUCCA TURKESTERON doctor sova® ocenia aj rýchly nástup rekonvalescencie svalovej hmoty po chorobách a úrazoch, kedy došlo k ich úbytku ako aj starší jedinci, u ktorých došlo ku strate svalovej hmoty a diétou či cvičením ju nemožno nahradiť.

Prírodný turkesteron vykazuje aj antistresové vlastnosti a podporuje mentálne zdravie v boji organizmu so záťažovými situáciami. Pomáha pri prekonávaní depresií a navodzuje optimistický pocit zo života. Mechanizmus účinku turkesteronu je v schopnosti vytvárať možnosť syntézy neurotransmiterov a podporovania tráviaceho traktu, konkrétne čriev.

Pomáha tiež likvidovať zápaly, vytvára v organizme antioxidantný stav, upravuje trávenie a celkový chod organizmu. Podporuje a chráni pečeň a srdce a napomáha znížiť hladinu cholesterolu v krvi.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.