Dermacol 24H Dlhotrvajúci pudr a make-up 2v1 č.3

1×9 g

Značka: DERMACOL
Matná a zamatovo hebká pleť po celý deň.
Na sklade v eshope
8,31 ušetríte 2,08 €

Pôvodná cena 10,39 € zľava 20%

Doprava zadarmo

O produkte

X52872

Dlhotrvácny púder a make-up 2v1. Nový a prevratný koncept kompaktného púdrového make-upu pre všestranné využitie s neuveriteľne jemnou krémovou textúrou, ktorá perfektne splynie s pleťou a dodá jej zdravý a pestovaný vzhľad. Získajte bezchybnú a zamatovo jemnú pleť s jediným produktom. Dlhotrvácny púder a make-up 2 v 1 vašu pleť v jednom kroku zjednotí, zmatní a zamaskuje nedostatky. Má stredné až plné krytie a je odolný voči potu a vlhkosti.

  • odtieň č. 03
  • vysoké krytie, perfektne maskuje nedokonalosti
  • možnosť aplikácie ako make-up alebo ako púder
  • kompaktná púdrová textúra s prirodzeným finišom
  • luxusné prevedenie so zrkadielkom a hubkou vnútri

Nový koncept kompaktného púdrového make-upu pre všestranné využitie od značky Dermacol! Dlhotrvácny púder a make-up Dermacol 24H 2v1 v jednom kroku pleť dokonale zjednotí, zmatní a zamaskuje nedostatky. Formula Wet & Dry umožňuje vlhkú aplikáciu pre efekt make-upu a suchú aplikáciu pre efekt púdru. Jemná, krémová textúra so stredným až plným krytím zaistí bezchybnú a zamatovo jemnú pleť po celých 24 hodín.

Kompaktné balenie so zrkadielkom a hubkou. Dlhotrvácny púder a make-up Dermacol 24H 2v1 je navyše odolný voči potu a vlhkosti! Pre matnú a zamatovo hebkú pleť po celý deň.

 

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.