Dermacol 24H Dlhotrvajúci pudr a make-up 2v1 č.1

1×9 g

Značka: DERMACOL
5.0

Matná a zamatovo hebká pleť po celý deň.

7,19
Ušetríte 9%

Pôvodná cena:  7,86 €  ·  zľava 0,67 €

Najnižšia cena pred zľavou: 7.86 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Dermacol 24H Dlhotrvajúci pudr a make-up 2v1 č.1 1×9 g

X52870

Hlavný popis produktu

Dlhotrvácny púder a make-up 2v1. Nový a prevratný koncept kompaktného púdrového make-upu pre všestranné využitie s neuveriteľne jemnou krémovou textúrou, ktorá perfektne splynie s pleťou a dodá jej zdravý a pestovaný vzhľad.

Získajte bezchybnú a zamatovo jemnú pleť s jediným produktom. Dlhotrvácny púder a make-up 2 v 1 vašu pleť v jednom kroku zjednotí, zmatní a zamaskuje nedostatky. Má stredné až plné krytie a je odolný voči potu a vlhkosti.

  • odtieň č. 01
  • spoľahlivo kryje nedokonalosti, začervenanie, kruhy pod očami
  • vysoko krycia, púdrová textúra s prirodzeným finišom
  • možnosť aplikácie ako make-up alebo ako púder
  • s kozmetickým zrkadielkom a hubkou vo vnútri

Nový koncept kompaktného púdrového make-upu pre všestranné využitie od značky Dermacol! Dlhotrvácny púder a make-up Dermacol 24H 2v1 v jednom kroku pleť dokonale zjednotí, zmatní a zamaskuje nedostatky. Formula Wet & Dry umožňuje vlhkú aplikáciu pre efekt make-upu a suchú aplikáciu pre efekt púdru.

Jemná, krémová textúra so stredným až plným krytím zaistí bezchybnú a zamatovo jemnú pleť po celých 24 hodín. Kompaktné balenie so zrkadielkom a hubkou. Dlhotrvácny púder a make-up Dermacol 24H 2v1 je navyše odolný voči potu a vlhkosti! Pre matnú a zamatovo hebkú pleť po celý deň.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.