Braun Satin Hair 3 Hd 350 To Go 1ks

1×1 ks fén

Značka: BRAUN

Sušič vlasov Braun SatinHair 3 – HD 350. Od teraz už môžete voziť fén všade so sebou, pretože tento fén je naozaj mini a vďaka tomu sa všade zmestí.

32,89
Doprava zadarmo

O produkte: Braun Satin Hair 3 Hd 350 To Go 1ks 1×1 ks fén

X001073

Hlavný popis produktu

Braun Satin Hair 3 HD 350 To Go ? najvýkonnejší sušič vlasov Style & Go s technológiou Ionic. S výkonom 1600 Wattov je sušič vlasov Satin Hair 3 ideálnym nástrojom pre účinné vysúšanie vlasov a ich špičkovú ochranu. Vyberte si model HD 350 ideálny na cesty. Vďaka optimálnej distribúcii tepla, ochrane pred prehriatím a lámaním vlasov a technológii ionic sušič Satin Hair 3 vaše vlasy pri vysúšaní ochráni. Vytvorte si úžasné účesy a užite si skvelú úpravu žiarivých a zdravo vyzerajúcich vlasov ? vďaka svojmu ergonomickému dizajnu sa sušič vlasov Satin Hair 3 ľahko a pohodlne používa v každom uhle. Má skladateľnú rukoväť, takže je ľahko skladovateľný v kufri alebo kabelke na cestách.

Všetky sušiče vlasov Satin Hair optimálne synchronizujú distribúciu tepla, prúdu vzduchu a rýchlosť vysúšania, takže zaisťujú šetrnú, a napriek tomu účinnú teplotu vysúšania ? schválil nezávislý nemecký inštitút pre výskum vlákien DWI. DrySafe ? vysúšajte si vlasy bezpečne každý deň. Multi-voltage pre bezpečné a pohodlné užívanie kdekoľvek a kedykoľvek. tvarovaná tryska ? pre vaše jedinečné účesy nastavenie teploty a prúdu vzduchu ? na rukoväti skladateľná rukoväť ? pre využitie na cestách funkcia ionic ? Saténové ióny obklopia každý jednotlivý vlas a rýchlo obnovia rovnováhu jeho vlhkosti, ktorá sa obvykle pri úprave vlasov nadmerným teplom stráca.

Vlastnosti:

  • 1600 W
  • sieťový prívod 2m
  • závesné očko
  • sušič vlasov Braun HD 350
  • extra úzka smerová dýza

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.