BABYBIO OPTIMA 3 Croissance dojčenské bio mlieko (800 g)

1×800 g

Značka: BABYBIO
21,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABYBIO OPTIMA 3 Croissance dojčenské bio mlieko (800 g) 1×800 g

X008083

Hlavný popis produktu

Pokračovacie dojčenské BIO mlieko od 10 mesiacov. Lahodná a jemná chuť mlieka z lokálnych francúzskych ekofariem. S obsahom plnotučného mlieka, probiotík (bifidus) a prebiotík (FOS a GOS). Bez palmového oleja.

- lahodná a jemná chuť kvalitného bio mlieka z francúzskej ekofarmy
- 25 rokov odborných skúseností – zloženie je v súlade s platnou európskou legislatívou a odporúčaniami pediatrov i nutričných odborníkov.
- obsah probitík (bifidus) a prebiotík (FOS – frukto-oligosacharidov a GOS – galakto-olygosacharidov)
- s podielom plnotučného mlieka
- vyvážený pomer mliečneho tuku, nenasýtených mastných kyselín vrátane esenciálnych mastných kyselín, sacharidov, bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správny vývoj dieťaťa
- obsahuje 13 vitamínov (vrátane vitamínu D), 13 minerálov (vrátane železa), rastlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený pomer mastných omega 3 a omega 6 kyselín.
- neobsahuje palmový olej, bez pridanej soli, bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív, bez GMO
- známy pôvod surovín a dlhoročná spolupráca s dodávateľmi
- produkt ekologického poľnohospodárstva
- bio certifikácia ECOCERT
- laboratórna kontrola každej vyrobenej šarže

Babybio OPTIMA 3 je dojčenské BIO mlieko určené na zvláštnu výživu dojčiat od ukončeného 10. mesiaca. Dojčenské mlieka rady OPTIMA vo svojom zložení obsahujú probiotiká (bifidobacterium lactis) a prebiotiká (FOS a GOS). Probiotiká sú do mlieka pridávané až po procese jeho sušenia, čím je zaistené ich optimálne pôsobenie po celú dobu expirácie produktu.

Babybio OPTIMA 3 má veľmi lahodnú a jemnú chuť, z ktorej je cítiť skutočne kvalitné bio mlieko.

Babyio OPTIMA 3 je produkt ekologického poľnohospodárstva, ktorého výroba prebieha vo Francúzsku. Na jeho výrobu používame kravské bio mlieko z lokálnych francúzskych ekofariem. Na týchto farmách majú kravy dostatok voľného pohybu, sú kŕmené trávami alebo organickou picou a chované s ohľadom na dobré životné podmienky zvierat v súlade s ekologickými predpismi. Ekologické poľnohospodárstvo tiež zakazuje preventívnu aplikáciu antibiotík. Každý bod tak prispieva k vysokej kvalite mlieka. Pretože len z naozaj kvalitného mlieka, ako základnej suroviny, môže vzniknúť prémiové, dojčenské mlieko.

Výrobca Babybio má so svojimi dodávateľmi, s ktorými spolupracuje, naviazané dlhodobé vzťahy a svojich dodávateľov veľmi dobre pozná. Každá novo vyrobená šarža navyše prechádza internými laboratórnymi testami za účelom overenia zloženia a nutričných hodnôt produktu. Kvalita zodpovedajúca prísnym regulám pre dojčenskú výživu je tak plne zaistená.

Okrem obsahu probiotík a prebiotík Babybio OPTIMA 3 poskytuje vyvážený pomer plnotučného a odstredeného mlieka, nenasýtených mastných kyselín vrátane esenciálnych mastných kyselín, sacharidov, bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Vývoju dojčenských mliek sa odborné tímy značky Babybio venujú viac ako 25 rokov. Zloženie je v súlade s platnou európskou legislatívou a odporúčaniami pediatrov i nutričných odborníkov.

Babybio OPTIMA 3 tak vo svojom zložení obsahuje 13 vitamínov (vrátane vitamínu D), 13 minerálov (vrátane železa), rastlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený pomer mastných omega 3 a omega 6 kyselín. Do zloženia sú pridané probiotiká v podobe bifidobaktérií a prebiotiká v podobe frukto-oligosacharidov a galakto-oligosacharidov (FOS a GOS).

Neobsahuje palmový olej, je bez pridaného cukru a bez GMO.

Receptúra ​​OPTIMA 3 svojím zložením spĺňa nariadenie EÚ platné od 22.2.2020 (regula 2016/127).

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Určené na zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Bez pridaného cukru. Bez palmového oleja. Bez pridanej soli. Bez chemických konzervačných látok, dochucovadiel, zahusťovadiel a farbív. Garancia Babybio: Ekologická výživa pre dojčatá. 25 rokov odborných skúseností. Známy pôvod surovín. Receptúry vyvíjané v spolupráci s francúzskymi pediatrami a nutričnými odborníkmi. Vyrobené vo Francúzsku. Balené v ochrannej atmosfére. Obaly neobsahujú BPA. Každá novo vyrobená výrobná šarža podlieha laboratórnemu rozboru priamo u výrobcu, než je uvoľnená do predaja.

Zloženie:

Odstredené mlieko; plnotučné mlieko; mliečny permeát; kukuričné maltodextríny; rastlinné oleje (slnečnicový olejový, repkový, slnečnicový); laktóza; galaktooligosacharidy (mlieko) (5,1%) soli (citrát vápenatý, chlorid vápenatý, citrát sodný, pyrofosforečnan železa, fosforečnan vápenatý, síran zinočnatý, síran horečnatý, fosforečnan draselný, seleničitan sodný, síran meďnatý, jodid 3; vitamíny (C, E, D, A, B3, B5, B8, K, B1, B6, B12, B9, B2); bifidobaktérie (bifidobacterium lactis); L-tryptofán; antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly. Môže obsahovať sóju .
Zložky z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.