BABYBIO caprea 1 plnotučné kozie dojčenské bio mlieko (800 g)

1×800 g

Značka: BABYBIO
Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
29,89
Doprava zadarmo

O produkte: BABYBIO caprea 1 plnotučné kozie dojčenské bio mlieko (800 g) 1×800 g

X008033

Hlavný popis produktu

Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Bez palmového oleja, bez pridaného cukru, bez GMO. Vyvážený pomer bielkovín, esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálov dôležitých pre správny vývoj dieťaťa. CAPREA 1 je počiatočná mliečna dojčenská výživa v bio kvalite. Je určená pre zvláštnu výživu dojčiat od narodenia do 6 mesiacov.Receptúra ​​CAPREA 1 svojím zložením spĺňa nariadenie EU platné od 22.2.2020 (regule 2016/127).CAPREA 1 je sušené plnotučné kozie dojčenské bio mlieko vyrobené vo Francúzsku. Mlieko, z ktorého je vyrobené, pochádza výlučne od kôz z chovov ekologického poľnohospodárstva. V súlade so zásadami ekologického poľnohospodárstva sú kozy kŕmené najmä trávami alebo organickú krmivom. Sú chované s ohľadom na ich dobré životné podmienky podľa ekologických právnych predpisov. Taktiež nedochádza k preventívnej aplikácii antibiotík, ktorú ekologické poľnohospodárstvo zakazuje. Tento spôsob výroby uprednostňuje napr. Používanie prírodných hnojív a striedanie plodín.V súlade s európskou legislatívou Babybio caprea 1 obsahuje PCL polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom z rodiny Omega 3 (DHA).Obsiahnuté polynenanasycené mastné kyseliny pochádzajú z rýb, ktoré sú lovené výhradne za dodržiavanie pravidiel udržateľného rybolovu.Pomer srvátkové a kazeínové bielkoviny je 60% / 40%.Balené v ochrannej atmosfére.Pre zdravie dieťaťa nezabudnite, že:

Pred prípravou si vždy umyte ruky. Fľaštičku s mliekom pripravte na použitie tesne pred jeho podaním, nedopitú zvyšok už nepodávajte. Používajte výhradne odmerku vloženú v tomto balení. Po každom použití balenie vždy dobre uzavrite. Uchovávajte na suchom mieste a po otvorení spotrebujte do 4 týždňov. Po jedle fľaštičku aj všetko príslušenstvo dobre umyte. Dbajte na správnu polohu dieťaťa po dobu, kedy pije.Príprava fľaše:- starostlivo umyte a sterilizujte fľaštičku a cumlík (1/4 hodiny vo vriacej vode alebo za studena v sterilizačnom prístroji)

- nalejte do fľaštičky zodpovedajúce množstvo vlažnej vody s teplotou max. 40 ° C (voda ľahko mineralizovaná)

- tip! Umiestnite odmerku do pripravenej drážky

- fľašu uzavrite a dobre pretrepte

- teplotu skontrolujte na svojom zápästíOdporúčané dávkovanie:- Vek 0-1 mesiac: 6 fľaštičiek / 24 hodín; 1 fľaštička = 3 odmerky na 90 ml vody

- Vek 2. mesiac: 6 fľaštičiek / 24 hodín; 1 fľaštička = 4 odmerky na 120 ml vody

- Vek 3. mesiac: 5 fľaštičiek / 24 hodín; 1 fľaštička = 5 odmeriek na 150 ml vody

- Vek 4. mesiac: 5 fľaštičiek / 24 hodín; 1 fľaštička = 6 odmeriek na 180 ml vody

- Vek 5-6 mesiacov: 4 fľaštičky / 24hodín; 1 fľaštička = 7 odmeriek na 210 ml vodyUvedené množstvá sú orientačné, Vaše dieťa môže potrebovať vyšší alebo naopak nižšie množstvo. V prípade potreby sa poraďte s Vaším pediatrom. Po príprave môžu vo fľaštičke zostať jemné čiastočky prášku. Toto nemá vplyv na nutričnú kvalitu produktu.dôležité upozornenie

Dojčenie je najlepším zdrojom výživy pre dojčatá. Ak však dojčiť nemôžete alebo ste sa tak rozhodla, môže vám váš lekár odporučiť dojčenské mlieko. Dojčenské mlieko Babybio caprea 1 slúži ako náhrada materského mlieka od narodenia dieťaťa, a to v prípadoch, keď je vaše dieťa dojčené čiastočne, nie je dojčené alebo ak prechádzate z dojčenia na kŕmenie. Nemeňte dojčenské mlieko bez rady lekára.Zloženie:Plnotučné kozie mlieko v prášku (36,5%); maltodextríny kukurica ; laktóza z kozieho mlieka ; rastlinné oleje (repkový , slnečnicový ); rybí tuk (mliečne proteíny); minerály (uhličitan vápenatý, fosforečnan draselný, chlorid horečnatý, hydroxid vápenatý, chlorid sodný, hydroxid draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, seleničitan sodný, síran meďnatý, síran manganatý, jodid draselný); cholín bitartrát; Mortierella alpina olej; vitamíny (L-askorbát sodný, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, cholekalciferol, retinylacetát, D-biotín, fyttomenadion, thiaminmononitrát, pyridixínovej hydrochlorid, kyselina listová, D-alfa tokoferylacetát, DL-alfa tokoferol, L-askorbyl 6- palmitát, kyanokobalamín , riboflavín); L-izoleucín; L-tyrozín; L-cystín; L-tryptofán; L-leucín; inositol; L-karnitín; antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol.Zložky z ekologického poľnohospodárstvaObsahuje kravské mliečne bielkoviny.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.