Zubné pasty bez fluoridu (8)

Existuje niekoľko dôvodov, prečo niektorí ľudia preferujú používanie zubných pást bez fluoridu. Je to najmä obava z potenciálnych negatívnych účinkov fluoridu u malých detí. Niektorí ľudia tiež môžu mať alergické reakcie alebo citlivosť na fluorid a preferujú používať zubné pasty bez fluoridu z dôvodu zmiernenia takýchto reakcií. Zubné pasty bez fluoridu môžu obsahovať iné aktívne zložky, ako sú prírodné byliny, éterické oleje, enzýmy, či kyselinu askorbovú, ktoré majú protizápalové, antibakteriálne a osviežujúce účinky na ústnu dutinu.

Zoradiť podľa
 • 1×1 set, príchuť jablka a banánu, 40 ml + silikónový náprstok na čistenie
  NUK detská zubná pasta s príchuťou jablko-banán bez fluoridu. Silikónový náprstok na čistenie zubov.
 • Zubná pasta vo forme gélu bez fluoridu a fosfátu šetrne a dôkladne čistí zuby a stará sa o ďasná. Jemné zrnká oxidu kremičitého a morskej soli odstraňujú zubný povlak, ktorý je príčinou vzniku zubného kazu, paradentózy a zubného kameňa.
 • Darčeková sada obsahuje tri prírodné zubné pasty bez fluoridu s BIO certifikáciou pre komplexnú starostlivosť o zuby a ďasná. Biomed Superwhite na jemné a účinné bielenie, Biomed Sensitive na zníženie precitlivenosti zubov a posilnenie skloviny a Biomed Citrus Fresh pre svieži dych. 3x 100 g
 • Čierna pasta bez fluoridu obnovuje prirodzenú bielosť zubov, leští zuby do vysokého lesku a udržuje zdravé ďasná. Extrakt z lotosu má baktericídne vlastnosti a intenzívne bráni zápachu z úst, má jemnú kvetinovú príchuť. Obsahuje antioxidanty.
 • SPLAT Junior je z 98% prírodná a bezpečná detská zubná pasta pre deti 6-11 rokov pre kompletnú ochranu proti zubnému kazu a intenzívne posilnenie zubnej skloviny a ďasien. Bez fluoridu.
 • Prírodná posilňujúca zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom vápenatým. Obnovuje sklovinu, posilňuje ďasná. Vhodná v tehotenstve, pri zápale ďasien.
 • Prírodná posilňujúca zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom vápenatým. Obnovuje sklovinu, posilňuje ďasná. Vhodná v tehotenstve, pri zápale ďasien.
 • Darčeková sada obsahuje tri prírodné zubné pasty bez fluoridu s BIO certifikáciou pre komplexnú starostlivosť o zuby a ďasná. Biomed Charcoal na účinné trojité biele a ochranu ďasien, Biomed Calcimax na obnovu skloviny a remineralizáciu a Biomed Gum Health na posilnenie a ochranu ďasien. 3x 100 g
  Zubné pasty bez fluoridu

  Zubné pasty bez fluoridu