Pankreas (9)

Pankreas je orgán, ktorý hrá kľúčovú rolu v procese trávenia potravy a regulácii hladiny cukru v krvi. Správne fungovanie pankreasu zabezpečuje produkciu hormónov, ako je inzulín, a enzýmov, ktoré pomáhajú tráviť potravu. Poruchy fungovania pankreasu môžu mať vplyv na celkové zdravie tela. Napríklad nedostatočná produkcia inzulínu môže viesť k cukrovke a poruchy produkcie enzýmov môžu spôsobiť tráviace problémy, ako sú napríklad nadúvanie, hnačka a nevoľnosť.

Zoradiť podľa
 • 1×60 tbl, liek
  Liek, ktorý obsahuje enzýmy podporujúce trávenie. Napomáha predchádzať nafukovaniu, črevným problémom. Vhodný pre deti od 3 rokov.
 • 1×30 tbl, liek na pdporu trávenia
  Liek, ktorý obsahuje enzýmy podporujúce trávenie. Napomáha predchádzať nafukovaniu, črevným problémom. Vhodný pre deti od 3 rokov.
 • 1×50 ks, liek na črevné problémy
  Liek, ktorý obsahuje enzýmy podporujúce trávenie. Napomáha predchádzať nafukovaniu, črevným problémom. Vhodný pre deti od 3 rokov.
 • 1×107 ks, výživový doplnok
  Doplnok výživy, ktorý obsahuje enzýmy podporujúce trávenie. Vhodný pri znižovaní telesnej váhy.
 • Užíva pri dlhodobom nedostatku enzýmov vylučovaných podžalúdkovou žľazou alebo operácii žalúdka aj v iných prípadoch pri poruchách vylučovania žlče alebo pri nedostatočnom styku enzýmov s obsahom čriev.
 • 1×60 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok obsahuje zmes zloženú z tráviacich enzýmov; Lactobacillus sporogenes a rastlinných olejov, ktoré pomáhajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev.
 • Opti7Digest™ je komplexná multi enzymatická zmes 7 digestivných enzýmov výlučne rastlinného pôvodu, zameraná na optimálne a komplexné vstrebávanie a využitie bielkovín, tukov a sacharidov zo stravy. Obsahuje spektrum enzýmov syntetizovaných z nepatogénnych húb a rastlín, sú 100% neživočíšneho pôvodu a tým sú viac rezistentné na žalúdočné kyseliny a aktívne pracujú v širšom spektre pH 3,5-8,0 a teplote 35-40°C. Obsahuje komplex enzýmov zodpovedných nielen za trávenie a stav zažívacieho systému, ale aj za obrovské množstvo reakcií, ku ktorým v organizme dochádza. Dôležitosť enzýmov je stále podceňovaná, v skutočnosti ich možno považovať za zrejme najdôležitejšiu súčasť výživy. Enzýmy Opti7Digest obsahujú enzýmy: lipáza, celuláza, papaín, alfa-amyláza, proteáza, laktáza, bromelaín. Nami odporúčaná denná dávka je maximum odporúčané denné dávky stanovenej výrobcom Opti7Digest™. Aktivity jednotlivých enzýmov: Amylase 24,000 U/g, Cellulase 200 U/g, Lactase 4,000 U/g, Lipase 1000 U/g, Protease 6000 U/ g, Papain 200.000 U/g, Bromelain 600 GDU/g Enzýmy Opti7Digest™ vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Celkovú telesnú kondíciu - Správny stav zažívacieho systému
 • Nattokinase 20.000FU = enzymatická aktivita 2000 FU (FU = jednotka degradácie fibrínu). Nattokinase je enzým patriaci do skupiny serínových proteáz (enzýmov štiepiacich fibrín). Získava sa z japonského raňajkového jedla natto (známeho už 2000 rokov), ktorý je vyrábaný fermentáciou sójových bôbov s priateľskou baktériou Bacillus subtilis natto. Nattokinasse 20.000FU je jedinečná svojím silným zložením. Každá kapsula obsahuje 100 mg enzýmu Nattokináza. Nattokinase vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Nedokrvenie končatín
 • Výživový doplnok Výživový doplnok Enzým N-Medical obsahuje zmes rastlinných enzýmov, bylinných extraktov a bioaktívnych látok.
  Pankreas

  Pankreas