Yves Rocher Starostlivosť proti vráskam v okolí očí RICHE CRÈME

1×14ml, krém proti vráskam v okolí očí

Rad Riche Créme bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti s výraznými známkami starnutia. Pleť je okamžite rozjasnená, komfortná a získava späť svoju prirodzenú pružnosť.

27,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yves Rocher Starostlivosť proti vráskam v okolí očí RICHE CRÈME 1×14ml, krém proti vráskam v okolí očí

X007739

Hlavný popis produktu

Rad Riche Créme bol vyvinutý špeciálne pre potreby zrelej pleti, ktorú trápia výrazné prejavy starnutia. Pleť je okamžite žiarivejšia, získava pocit pohodlia a obnovuje svoju prirodzenú pružnosť. Deň za dňom je pokožka jemnejšia, vrásky a ryhy sú eliminované. Už po prvom mesiaci používania pôsobí pleť mladším dojmom a žiari zdravím.Svieža a neparfumovaná gélová textúra Starostlivosti proti vráskam v okolí očí vyhladzuje a vyživuje kontúry očí. Viditeľne redukuje vačky pod očami a tmavé kruhy a rozjasňuje pohľad deň za dňom. Pleť v okolí očí je okamžite vyživená, vrásky miznú. Po mesiaci používania vyzerá očné okolie odpočinutejšie.

Účinky starostlivosti: Hĺbková regenerácia a obnova štruktúry pleti Obnova výživy a pružnosti pleti Predchádza výrazným prejavom starnutia pleti Eliminuje vrásky v okolí očí Eliminuje tmavé kruhy a vačky pod očami

Určené pre: Všetky typy pleti Zrelú pleť, ktorú trápia hlboké vrásky Očné okolie, ktoré potrebuje hĺbkovú regeneráciu Mdlé, povädnuté a unavené očné okolieAko používať starostlivosť? Potrebné množstvo naneste na bruško prsta Potrebné množstvo naneste na bruško prsta Jemným vklepávaním a malými krúživými pohybmi vmasírujte do okolia očí Nechajte chvíľu pôsobiť a potom naneste obľúbenú dennú či nočnú starostlivosťAktívna rastlinná látkaExperti Yves Rocher vybrali 30 vzácnych olejov pre ich výrazné účinky v boji proti starnutiu pleti. Zloženie produktov Riche Créme je dnes navyše obohatené o olej z 1000 ruží, ktorý napomáha regenerácii a výžive pleti. Ružový vosk z damašskej ruže je vzácny a získava sa dlhým zberom a precíznym extrakčným procesom. K jednému kilogramu ružového vosku je potrebná jedna tona týchto kvetov. Spolu s jojobovým olejom tvorí jednu z najvýraznejších zložiek radu Riche Créme.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.