Yves Rocher Spvtp Upokojujúca Maska 30ml

1×30 ml, pleťová maska

Upokojí vašu pokožku.

5,69
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yves Rocher Spvtp Upokojujúca Maska 30ml 1×30 ml, pleťová maska

X66071

Hlavný popis produktu

Zbierka zábavných a farebných masiek, ktoré sú vyrobené z organických rastlín z La Gacilly, zbierané ručne. Prebudia vaše zmysly, vďaka ultra-zmyselnej prírodnej textúre a delikátnej vôni. Zažite zmyselný únik do srdca bretónskej prírody.

Organická maska z harmančeka dlhodobo upokojuje pokožku a zbavuje ju diskomfortu (suchosť, pálenie). Má penovú, krémovú textúru a zanechá vašu pokoˇuku jemnú a pružnú.

HARMANČEK
UDRŽATEĽNÝ BOTANICKÝ ZDROJ, KTORÝ PODPORUJE ZDRAVIE ĽUDÍ. V rodisku značky Yves Rocher sa snažíme dosiahnuť rovnováhu medzi ľudským, environmentálnym a hospodárskym rozvojom. Je to bohatý ekosystém, ktorý tvorí okolo 150 hektárov ekologicky pestovaných polí a viac ako 20 rokov stará botanická záhrada s viac ako 1500 rastlinnými druhmi a našimi továrňami. Všetky tieto stránky sú „Refuges Biodiversité“ (Biodiversity Sanctuaries, LPO). Naši odborní agronómovia, vedení duchom inovácie, pracujú s prírodou pomocou trvalo udržateľných poľnohospodárskych postupov, vytvárajúc cnostný ekosystém prírodného rozvoja, v ktorom ľudia a príroda žijú v harmónii a do ktorého sú zapojení mnohí aktéri v tejto oblasti. Týmto spôsobom sa pestovalo 8 ikonických rastlín vrátane harmančeka.

Náročné a precízne tímy Yves Rocher zaručujú nekompromisnú sledovateľnosť, bezpečnosť a zodpovedné riadenie zdrojov sústredených okolo troch záväzkov:

1. ZODPOVEDNÝ ZDROJ
Používa sa na upokojujúce a zmäkčujúce vlastnosti a bol jedným z prvých rastlín pestovaných Yvesom Rocherom vo vlasti La Gacilly v roku 1979.

2. OCHRANA SVETA RASTLÍN
Naši odborníci na výskum v oblasti Botanical Beauty® starostlivo vybrali rozmanitosť harmančeka a obdobie jeho zberu, aby sa dosiahol optimálny obsah aktívnej zložky pri rešpektovaní biodiverzity.

 3. REŠPEKT MEDZI ĽUĎMI A PLANÉTOU
Táto kľúčová zložka Yves Rocher, harmanček, bol vysadený na jeseň a predčasne kvitne, čo umožňuje, aby sa v máji uskutočnila mechanická úroda. Harmanček, rovnako ako všetky rastliny pochádzajúce zo zdroja La Gacilly, sa pestuje organicky a spája dobré environmentálne postupy, rešpektovanie biodiverzity a využívanie prírodných produktov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.