Yves Rocher Nočná spevňujúca starostlivosť Lifting Végétal LIFTING VÉGÉTAL

1×50ml, nočný pleťový spevňujúci krém

Nočná starostlivosť oživuje črty pleti, tonizuje ju a posilňuje jej štruktúru vďaka vysokej koncentrácii rastlinného kolagénu.

38,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: Yves Rocher Nočná spevňujúca starostlivosť Lifting Végétal LIFTING VÉGÉTAL 1×50ml, nočný pleťový spevňujúci krém

X007660

Hlavný popis produktu

Nočný krém s liftingovým efektom, inovovaný o lepšie zloženie, ktoré obsahuje remodelačný rastlinný kolagén.Spoločnosť Yves Rocher, tvorca botanickej krásy od roku 1959, vo svojom výskume zistila, že divoká rastlina Zbehovec plazivý obsahuje botanický kolagén. Ten, extrahovaný a vysoko koncentrovaný, dáva radu Lifting Végétal silu k zvyšovaniu objemu, spevneniu a posilneniu pokožky pre zaručený facelift efekt. Účinnosť potvrdilo 77 % žien*.*Testu spokojnosti sa zúčastnilo 111 žien.RASTLINNÝ KOLAGÉN, PATENTOVANÁ INOVÁCIA YVES ROCHER Získaný za pomoci rastlinných biotechnológií, tento unikátny koncentrát má štruktúru podoobnú základnej súčasti štruktúry pleti – kolagénu.VÝHODY:- balzámová textúra, ktorá pleti navráti pocit pohodlia- výrobok sa používa na tvár a krk- je vhodný pre vśetky typy pletiViac než 95 % zložiek prírodného pôvodu.Téglik vyrobený z recyklovateľného skla.Obalový kartón pochádza z plánovanej výsadby lesov.POUŽITIE:Výrobok sa používa každý većer po aplikácii séra. Zahreje trošku kŕemu v dlaniach, potom aplikujte na tvár aj krk. Na záver nezabudnite použiť aj starostlivosť o okolie očí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.