Yves Rocher Mdt Shg Na Telo A Vlasy 400ml

1×400 ml

Nechajte sa unášať na vlne exotiky

8,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yves Rocher Mdt Shg Na Telo A Vlasy 400ml 1×400 ml

X66055

Hlavný popis produktu

Šampón a sprchovací gél -  ponorte sa do exotickej vône vašej dovolenky!

Teplý piesok na pláži a voda odrážajúca bezmračné nebo... Vaša slnečná dovolenka sa práve odohrala alebo je ešte pred vami? Nezáleží na tom kde ju budete tráviť! Blažený pocit relaxácie vás nikde neopustí. Vyberte si sprchovací gél Monoï de Tahiti, ktorý dôkladne očistí vaše telo, postará sa o vašu pokožku a vlasy a takisto vám spríjemní vôňu exotického leta.

Šampon-sprchovací gél Monoï de Tahiti je jedinečná kozmetika s výraznou vôňou exotického monoi oleja, ktorý sa vyrába stovky rokov na ostrove Tahiti. Dá sa použiť nielen ako šampón na vlasy, ale takisto ako sprchovací gél. Vďaka tomu perfektne funguje v roli cestovnej kozmetiky - nahradí dva rôzne výrobky a ľahko sa vojde i do malého kufru alebo turistického batohu.

Najdôležitejšou zložkou exotickej kozmetiky Yves Rocher je monoi olej, vyrábaný na ostrove Tahiti, ktorý patrí do Francúzskej Polynézie. Po desiatky generácií bol Monoi používaný tahiťanmi na starostlivosť o vlasy, rovnako aj pre jeho upokojujúce účinky po podráždení kože vystavenej takmer neustálemu slnku.

Olej Monoi je unikátna kombinácia kokosového oleja a výťažku tiaré - kvetu, ktorý je symbolom Tahiti. Tieto dve zložky sa dokonalo doplňujú a vytvárajú kompozíciu zodpovednú za starostlivosť o pokožku a vlasy, hlavne počas prázdnin. Takisto reprodukuje prirodzený film, vďaka ktorému obnovuje ideálny stav vlasov a pokožky aj po intenzívnom vystavení slnku,

Monoi má takisto upokojujúce vlastnosti. Vďaka tomu urýchľuje regeneráciu pokožky a vlasov. To je veľmi dôležité hlavne po kúpaní v mori, kedy koža aj vlasy potrebujú silnú dávku živín. V kombinácii aj s ďalšími zložkami, ktoré sú k dispozícii v kozmetike Yves Rocher Monoi de Tahiti, olej Monoi dokonalo odstraňuje všetky "suveníry", ktoré si doveziete zo slnečného prázdninového dňa - zvyšky piesku z tela, nečistotu a zvyšky opaľovacieho krému.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.