Yves Rocher Kúra Proti Vypadávaniu Vlasov

1×60 ml, vlasové ampulky

Aby Vaše vlasy rástli rýchlejšie.
Na sklade v eshope
25,59
Doprava zadarmo

O produkte

X65927

Hľadáte spôsob, ako sa rozlúčiť s vypadávaním vlasov? Všetky doposiaľ používané metódy sa ukázali ako nespoľahlivé? Vyskúśajte intenzívnu liečbu vypadávania vlasov Yves Rocher. Vlasové ampulky na báze bielej lupiny, obohatenej o mexické agávové fruktany, vám umožnia efektívne obnoviť poškodené vlasy. Dôvera v prirodzenú silu!

Liečba, ktorá vám umožní bojovať proti vypadávaniu vlasov, nemusí byť ani vyčerpávajúca ani dlhotrvajúca. Nová liečba proti vypadávaniu vlasov z Yves Rocher vám opäť umožní vychutnať si vlasy plné lesku a objemu - stanú sa zdravšie a pokožka hlavy znovu získa svoju pôvodnú rovnováhu. Vďaka intenzívnemu ošetreniu proti vypadávaniu vlasov, môžete zabudnúť na hrsť vypadávajúcich vlasov, ktoré doposiaľ robili každý hrebeň alebo umývanie nepohodlnými. 

V dnešnej dobe je ťažké uniknúť znečisteniu v podobe kúrenia, prachu, či výfukovým plynom. Znečistenie spôsobuje na koži spúšť ale môže takisto negatívne ovplyvniť vaše krásne vlasy. Väčšina znečistenia cestuje vo vzduchu a spôsobuje to, že pokožka sa stáva citlivou a mastnou, čo vedie k lupinám, ktoré spôsobujú svrbenie. Jemné častice znečistenia sa takisto pripojujú k vlasom, v kombinácii s ozónom a UV paprskami môžu tieto faktory poškodiť vlasové vlákno tým, že rozbijú jeho základné bielkoviny.

Naši výzkumníci rastlinnej kozmetiky vytvorili perfektnú kombináciu fruktánov agáve, ktorá zdvojnásobńuje mikrocirkuláciu pre zdravú pokožku hlavy a extrakt semien moringa, čo je rastlina tradične používaná k čisteniu vodu. Vlasy sú detoxikované a ich prirodzený lesk je obnovený. 

- aktivna zložka pre zdravie: agáve fruktany, aktívna zložka ktorá zdvojnásbňuje mikrocirkuláciu pokožky hlavy, vlasy môžu rásť silnejšie a krajšie 

V súlade s našimi záväzkami reśpektovať zem a jej rastliny sme sa rozhodli pre našu aktívnu zložku z ekologicky pestovanej agáve. Náš partner je odhodlaný angažovať sa v agroekolockých postupoch a vyniká svojimi sociálnymi a environmentálnymi záväzkami. 


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.