Yves Rocher Hydratačný Gél Na Deň A Noc

1×50 ml, hydratačný gél

Hydratácia pleti až na 48 hodín!

19,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yves Rocher Hydratačný Gél Na Deň A Noc 1×50 ml, hydratačný gél

X65892

Hlavný popis produktu

Hydratačný gél na deň a noc Hydra Végétal hydratuje pleť až na 48 hodín

Nepretržitá hydratácia až na 48 hodín! Doprajte svojej pleti non-stop vyživenie, navráťte jej jas, jemnú textúru a udržte ju mladú a žiarivú. Rad Hydra Végétal bol vyvinutý špeciálne pre potreby normálnej a zmiešanej pleti. Účinne a trvalo hydratuje a povzbudzuje prirodzený jas pleti.

Hydratácia, ktorá vydrží až 48 hodín. Pleť je okamžite zavodnená, žiari zdravím a jej štruktúra je jemná na dotyk.Pleť vyzerá zdravo a sviežo. Dlhodobú hydratáciu zaisťuje bunková voda z kosmatcovníka, ktorá pomáha vodu ukladať do všetkých vrstiev pleti a napomáha ju tam udržať čo najdlhšie. Ľahká textúra gélu je vhodná i ako podklad pod make-up.

 Kosmatcovník - účinne hydratuje až na 48 hodín

Náš výskumný tím rastlinnej kozmetiky zvolil kosmatcovník pre svoje schopnosti zachytiť vodu a držať ju vo svojich listoch. Používame z neho špeciálny výťažok - bunkovú vodu, ktorá podporuje hydratáciu pleti. Pomáha pleti zachytiť vodu vo všetkých jej vrstvách a udržať ju tam pre nepretržitú hydratáciu.

 

Ako používať starostlivosť krok za krokom?

Starostlivosť je nevyhnutným krokom k dokonale hydratovanej a zdravím žiariacej pleti. Vhodne zvolená starostlivosť je základom zdravej a krásnej pleti. Starostlivosť napomáha udržiavať pleť vyživenú, hydratovanú, bez poškodenia a napomáha prirodzeným procesom obnovy pokožky.

 

Pre ešte intenzívnejší efekt používajte spolu s ďalšími výrobkami radu Hydra Végétal

Benefity produktu

  • Bez farbív, minerálnych olejov
  • Viac než 89% zložiek prírodného pôvodu
  • Téglik je vyrobený z recyklovateľného skla a obalový kartón pochádza z plánovanej výsadby lesov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.